Moje konto
  • Braun K 3000 Braun K 3000

Braun K 3000

2 oferty z 2 sklepów

Producent Braun WIĘCEJ INFORMACJI ↓

OutletRTVAGD

★★★★★
3200 opinii

Robot kuchenny BRAUN Multiquick 7 K3000 / 950 W / 5 tarcz / akcesoria do mycia w zmywarce

Robot kuchenny BRAUN Multiquick 7 K3000 / 950 W / 5 tarcz / akcesoria do mycia w zmywarce

… 2 l (1,5 kg ciasta) stalowa końcówka do ubijania stalowa końcówka do mieszania stalowy hak do zagniatania ciasta uniwersalne ostrze do siekania5 wymiennych tarcz do tarcia, szatkowania i krojenia w plastry szklana misa do rozdrabniania o pojemności 1 l nóż do miksowania elektroniczne zabezpieczenie przed przegrzaniem podwójny system bezpieczeństwa cichy silnik o dużej mocy z obrotowym wentylatorem …

Dostępny od ręki  ✓

REDCOON

★★★★☆
34037 opinii

Braun K 3000 Multisystem

Braun K 3000 Multisystem

moc: 950 W, misa: do 4 kg ciasta, prędkość: 50 - 10.000 rpm, tryb pulsacyjny

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBraun

Zasmakuj większej wygody w kuchni z urządzeniem wielofunkcyjnym Braun K 3000.

Funkcje

Wiele różnorodnych trybów pracy, pozwala na pełną swobodę twórczą w kuchni. Z robotem kuchennym K 3000 przygotujesz zarówno skomplikowane wieloskładnikowe dania, jak i proste soki, przeciery, kremy i musy. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny zastosowany w robocie, pozwoli Ci lekko rozetrzeć te produkty, które chcesz. Dzięki niemu przygotujesz delikatne kremy, musy i inne smaczne potrawy.

Pojemnik

Wytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań.

Obsługa

Multifunkcyjność tego urządzenia została pomyślana tak, aby korzystanie z niego nie nastręczało użytkownikowi żadnych problemów. Dzięki zastosowaniu systemu szybkiej wymiany tarcz i ostrzy, w krótkim czasie dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb. Producent zastosował podkładki stabilizujące, chroniące robota przed ślizganiem się po powierzchni stołu. Zapewnia to bezpieczeństwo pracy i wygodę użytkowania. Dodatkowo sprzęt posiada blokadę chroniącą przed uruchomieniem sprzętu ze złym nożem lub otwartą pokrywą. Zastosowane w urządzeniu ostrza tnące oraz tarcze pracujące, zostały wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej gwarantującej bezawaryjną i długą pracę.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też