Moje konto  ▾

Braun K 3000

Producent BraunMoc 950 W WIĘCEJ INFORMACJI ↓

2 oferty z 2 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBraun
Moc950 W

Zasmakuj większej wygody w kuchni z robotem kuchennym Braun K 3000.

Funkcje

Urządzenie zapewnia bezstresową pracę nawet w przypadku bardzo trudnych do rozdrobnienia produktów. Dzięki mocy 950, robot Braun poradzi sobie niemal z każdym "twardym orzechem do zgryzienia". Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Sprzęt pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły spożywcze, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne potrawy i desery. Urządzenie posiada także tryb pulsacyjny. Pozwoli Ci to na delikatne roztarcie produktu, bez ścierania go na miazgę. A to dzięki ręcznemu ustawianiu siły działania urządzenia.

Obsługa

Robot kuchenny Braun K 3000, to zamknięte w stosunkowo niewielkiej obudowie, 8 urządzenie zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Za sprawą szybkich złącz, możesz łatwo wymienić ostrza lub tarcze pracujące. Te wykonane ze stali nierdzewnej gwarantują bezawaryjną pracę i długą żywotność całego urządzenia. Dzięki zastosowaniu nóżek stabilizujących można stabilnie ustawić urządzenie na blacie. Producent zadbał także o bezpieczeństwo, stosując blokadę urządzenia w przypadku złego zamontowania ostrzy lub tarcz. Dodatkową ochroną jest blokada pokrywy, gwarantująca pracę bez obawy o rozlanie itd.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.