Menu

Sencor STM7875

Cechy produktu

  • Producent Sencor 
  • Kolor różowy 

Opis

Blender kielichowy:tak;Cicha praca:nie;Cięcie w kostkę:nie;Funkcja ważenia:nie;Funkcje:ubijanie piany, zagniatanie ciasta, mieszanie, mieszanie;dodatkowe opcje:funkcja AutoPulse, wyświetlacz LCD, funkcja delikatnego mieszania, podświetlenie misy, miksowanie planetarne;Gotowanie indukcyjne:nie;Gotowanie na parze:nie;Gwarancja:24 miesiące;odcień pokrywy:różowy;Krojenie na frytki:nie;Krojenie na plastry:nie;liczba stopni obrotów:8;Maszynka do makaronu:nie;Miejsce na wyposażenie:nie;Mielenie mięsa:tak;mieszanie:tak;mieszanie:tak;Moc silnika:1000 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;pojemność kielicha:1,5 litra;pojemność misy roboczej:4,5 litrów;Tryb pracy pulsacyjnej:tak;regulowanie obrotów:elektroniczna - płynna;Funkcja rozdrabniania - siekania:nie;Funkcja tarcia na wiórki:nie;Funkcja ścierania ziemniaków:nie;Funkcja ubijania piany:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:nie;Wyposażenie:hak do zagniatania ciasta, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, końcówka do mieszania, końcówka do ubijania, mieszadło, mieszadło do ciasta lekkiego, mieszadło Flexi, misa robocza;Zagniatanie ciasta:tak

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.