Menu

57th & 9th

Cechy produktu

  • Nośnik Vinyl 

Opis

Pierwszy od ponad dekady pop-rockowy album Stinga! Wydawnictwo „,57th & 9th“, ukaże się 11 listopada i nadzwyczajnie przedstawia kunszt kompozytorski Stinga. Płyta została nagrana z udziałem muzyków od lat współpracujących ze Stingiem - Dominica Millera (gitara) i Vinniego Colaiuta (perkusja), a także gościnnym udziałem Josha Freese (Nine Inch Nails, Guns n' Roses) i gitarzysty Lyle'a Workmana i pochodzącego z San Antonio zespołu Tex-Mex - The Last Bandoleros.

Cały album powstał dosyć spontanicznie, a sesje nagraniowe trwały zaledwie kilka tygodni. „,Wszystko wydarzyło się szczególnie szybko, niezwykle spontanicznie. Zawsze staram się zaskakiwać siebie samego, ludzi z którymi pracuję i mam nadzieje, iż moich słuchaczy również“, - zdradza kulisy powstawania płyty Sting.

Nad produkcją materiału czuwał Martin Kierszenbaum, a tytuł wziął się od nazwy dwóch ulic na Manhattanie, które Sting pokonywał codziennie w drodze na nagrania w studio Hell's Kitchen. „,57th & 9th“, to z jednej strony album drogi, ale pojawia się na nim mnóstwo wątków autobiograficznych („,Heading South On The Great North Road“,), a nawet kwestie dotyczące obecnego kryzysu uchodźców („,Inshallah“,).

Płytę promuje singiel „,I Can't Stop Thinking About You“,. „,Stworzyliśmy cos energetycznego i głośnego,równocześnie kontemplacyjnego “, - podsumowuje "57th & 9th“, Sting.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.