Menu

Corka Generala

Cechy produktu

  • Producent Soliton 
  • Nośnik CD 

Opis

Córka Generała najnowsza płyta legendarnego Dr. Hackenbusha mistrza blagi i wulgarnej poetyki, demonstrującej życie ulicy. Niektórzy pamiętają przyprawiające o dreszcz emocji, czasem obrzydzenia wulgarne przeróbki popularnych coverów, jak Mięgwa, Nie graj ze mną w Chja, Jbał Cie pies., a także nowsze płyty: Jabole i Betoman.
Po wieloletniej przerwie Dr Hackenbush powrócił na scenę, zagrał kolekcję koncertów w wielu miastach Polski, pociągnął za sobą nowe rzesze miłośników i przypomniał się starym miłośnikom skrywanych skrzętnie pod poduszkę kaset. Energia, która udzieliła się Dr. Hackenbushowi w trakcie tych występów dała takiego kopa, że stworzył on nowy album na miarę swoich starych klasyków.
Córka Generała to osiem doktorskich miniatur, pełnych jego oryginalnego poczucia humoru i sposobu komunikowania się ze światem, a pomiędzy nimi przebój bless Ameryka, który wdziera się na listy radiowych rozgłośni.
Nie pozostaje zatem nic innego, jak polecić płytę wszystkim odważnym maniakom!!!
Tracklista:
1....bless Ameryka
2. Jessie Blond
3. Miłość weneryczna
4. Córka generała
5. Cool
6. Bratu brat
7. Nadżerka
8. Debest

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.