Menu

DIRTY PROJECTORS - SWING LO MAGELLAN (CD)

Cechy produktu

  • Producent UNIVERSAL MUSIC POLSKA 
  • Nośnik CD 

Opis

Jedna z najistotniej oczekiwanych tegorocznych płyt. `Swing Lo Magellan` to następca fenomenalnego `Bitte Orca`,, a także wspólnego wydawnictwa z BJORK. Obydwa albumy zdobyły fantastyczne recenzje i ogólnoświatowy rozgłos.
Muzyka Dirty Projectors to miks tradycji inteligentnego popu - od Talking Heads poprzez Briana Eno i Davida Bowie po Yeasayer. David Longstreth, lider i jedyny stały członek projektu, dał się poznać, jako twórca otwarty na zróżnicowane inspiracje: od muzyki afrykańskiej po elektronikę. Najnowszy krążek zatytułowany pozostał `Swing Lo Magellan` i podobnie jak poprzednie płyty przesiąknięty jest atmosferą Nowego Jorku, miasta, na obrzeżach którego powstawały kompozycje. Album stanowi niezwykły tygiel inspiracji, a duch wielokulturowej metropolii objawia się ponadto w spontaniczności i dynamice utworów. To z całą pewnością jedna z najważniejszych muzycznych propozycji 2012 roku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.