Menu

Robert Plant - Lullaby And... The Ceaseless Roar

Cechy produktu

  • Producent wea 
  • Nośnik CD 

Opis

To niesamowicie radosny, a jednocześnie wyjątkowo odważny album. Będzie można na nim usłyszeć dźwięki rodem z Afryki Północnej, lecz także piosenki kojarzące się z Massive Attack. Ta płyta to kalejdoskop dźwięków, odcieni i efekt świetnej przyjaźni`.

W taki sposób 65-letni dziś artysta anonsował swój dziesiąty solowy krążek

Nad nowymi piosenkami artysta pracował w studiu z muzykami, wytwarzającymi towarzyszący mu zespół Sensational Space Shifters (Justin Adams ? bendir, djembe, gitary, tehardant, chórki, John Baggott ? klawisze, loopy, bas mooga, fortepian, tabla, chórki, Juldeh Camara ? kologo, ritti, śpiew Fulani, Billy Fuller ? gitara basowa, programowanie perkusji, omnichord, kontrabas, Dave Smith ? perkusja, Liam `Skin` Tyson ?banjo, gitara, chórki). Płyta powstawała w przeważającej mierze w należących do Petera Gabriela Real World Studios. Nagrywano też w Helium Studios w Wiltshire. Produkcję 11 piosenek wziął na siebie sam Robert Plant, a większość zmiksował Tchad Blake. Dziewięć utworów to kompilacje autorskie, napisane poprzez Anglika z jego zespołem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.