Menu

Z Archiwum Polskiego Radia - Nagrania Koncertowe Z 1981 Roku

Cechy produktu

  • Producent Polskie Radio 
  • Nośnik CD 

Opis

Album dwupłytowy, zawierający nagrania koncertowe zespołu Perfect z 1981 roku. Na pierwszej płycie znajdują się nagrania pochodzące z koncertu, który miał miejsce na Festiwalu w Opolu, a na drugiej płycie zarejestronawany został występ zespołu podczas Rock Jambore w Warszawie.

Perfect ma na swoim koncie niemało płyt studyjnych i koncertowych. Nagrania zarejestrowane na płycie `Z Archiwum Polskiego Radia` ukazują zespół w składzie: Zbigniew Hołdys, Grzegorz Markowski, Ryszard Sygitowicz, Piotr Szkudelski, a także Zdzisław Zawadzki. Na płycie możemy usłyszeć największe przeboje Perfectu, m.in.: `Chcemy byś sobą`, `Ale w koło jest wesoło`, `niedużo Ci mogę dać` oraz `Nie płacz Ewka`. To wydawnictwo to dobra propozycja dla sympatyków tego zespołu oraz dla osób chcących jeszcze raz przeżyć te dwa genialne koncerty, które odbyły się w1981 roku. Nagrania te nadal brzmią świeżo i energetycznie.

Reedycja płyty z niepublikowanymi nagraniami koncertowymi zespołu z legendarnymi tekstami sprzed stanu wojennego. PERFECT w swym prawdziwym składzie osobowym ze Zbigniewem Hołdysem i Grzegorzem Markowskim.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.