Menu

33-150025 Rogi gięte AUTHOR ABE-30 srebrne

Cechy produktu

  • Producent Author 
  • Rodzaj rogi 

Opis

Rogi gięte AUTHOR ABE-30-N Rogi gięte AUTHOR ABE-30-N są szczególnie wytrzymałe, komfortowe dla użytkownika. To rogi zrobione z kutego stopu aluminium, stąd tak wyśmienite posiadają cechy. Dzięki czemu będą służyć w nienagannym stanie poprzez długi czas, gwarantując Ci wyjątkowe warunki do jazdy na rowerze.

w dodatku będą się one doskonale sprawdzać zarówno na nietrudnych ścieżkach, jak i na podjazdach, tego typu rogi posiadają za zadanie wyjątkowo unosić komfort jazdy na rowerze. Dlatego na pewno warto postawić na ten wyrób, żeby móc cieszyć się jego nienaganną jakością poprzez długi czas takie rogi będą słwykorzystać w czasie niejednej wyprawy rowerowej.

polecane są zapalonym miłośnikom kolarstwa, idealnie sprawdzą się choćby na długich i męczących wyprawach. Zapewnij sobie nieprzeciętne warunki do jazdy rowerem – te aluminiowe gięte rogi dają Ci takie możliwości!

Jeśli szukasz sposobu na poprawę warunków i komfortu jazdy – wybierz ten produkt od uznanego producenta! wspaniale sprawdzają się w praktyce, są wytrzymałe i szczególnie potężne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.