Moje konto

Rolety Fakro ×

5016 produktów z 5 sklepów

strona 1 z 251

Roleta FAKRO ARS 07 szerokość okna 78cm

Producent FAKRO

… standard ARS chroni przed światłem stanowiąc jednocześnie dodatkową dekorację wnętrza. Roleta ARS redukuje dopływ światła, podnosi estetykę wnętrza, a szeroka kolorystyka materiałów (jednobarwnych i wzorzystych) pozwala dobrać materiał do wystroju każdego pomieszczenia. Roleta pasuje do okna w rozmiarze 78cm x 98cm, 78cm x 118cm oraz 78cm x 140cm Symbol producenta: ARSAAAA22507 … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Rolety

Nie sposób pracować w czasie upalnego lata w nagrzanym i pełnym ostrego słońca pomieszczeniu. Z kolei w nocy drażnią światła z ulicy, jaskrawe neony czy lampa tuż pod naszym blokiem. Ulgę może wtedy przynieść zastosowanie jednego z dwóch typów rolety. Rolety przyciemniające Okpol czy Sunscreen efektownie rozpraszają dochodzące z zewnątrz światło. Zaś rolety zaciemniające Dobrol, czy pokryta srebrem Lotari, są w stanie przysłonić je całkowicie. Natężenie światła regulujemy wedle uznania, dzięki możliwości ustawienia rolety na różnym poziomie. Pełne zaćmienie oferują także zewnętrzne rolety Fakro z poliestru i aluminiowe produkcji Velux. To także najlepsza ochrona dla okna przed śniegiem czy gradem, a pomieszczenia także przed hałasem.

Zaciągnięte rolety zapewniają prywatność i stwarzają intymny nastrój. Są też ciekawym elementem aranżacji wnętrz. Tak, jak rolety Mardom, Karwel czy Rollomania, które występują w ogromnej palecie kolorystycznej. Przebierać możemy także w materiale, z którego wykonane są rolety. Jest to wysokiej jakości bawełna, tworzywa sztuczne lub inne tkaniny. Bardzo efektownie wyglądają rolety z maty naturalnej firmy Toma, a także z cienkich słomek bambusa od Lotari. Jednocześnie nadają pomieszczeniu ciepły, wręcz tropikalny wygląd. W eleganckich roletach rzymskich z woalu lub organzy specjalizuje się zaś Dekoria. Natomiast różne formy, proste czy z falbanami, oferuje firma Madex. Znajdziesz tu też rozmiar odpowiedni dla Twoich potrzeb. Rolety cechują się łatwym i szybkim montażem, który można wykonać do sufitu, ściany, ramy lub wnęki okna. Chowa się ona w estetycznej kasecie. Dostępne są egzemplarze wolno wiszące oraz umieszczone w prowadnicach. Utrzymują one roletę w pozycji równoległej do szyby, nawet przy uchyleniu okna. Rolety mogą być opuszczane i zwijane ręcznie, lub, tak jak rolety Roto Frank, automatycznie. Napęd zasilany jest energią z sieci lub z baterii słonecznej. A sterowanie odbywa się za pomocą włącznika na ścianie, ewentualnie pilotem.

Ochrona przed słońcem przydaje się także w samochodzie. Rolety przyciemniające Carcommerce nadają się do stosowania zarówno w czasie podróży na boczne szyby pasażerów, jak i na szybę czołową podczas długiego postoju na parkingu. Dzięki temu wnętrze auta nie będzie przypominało nagrzanej sauny.

Sprawdź też