Menu

Roleta dzień noc CLICK 78.5 x 215 cm wrzosowa

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 78.5 cm
  • Długość 215 cm
  • Rodzaj dzień noc 

Opis

Roleta dzień noc CLICK 78.5 x 215 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

towar jest w pełni złożony i wystarczy go zamocować na ramie okiennej przy pomocy zaczepów, które zatrzaskujemy w trafnej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w przypadku typowych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, iż spędzisz cały dzień na montażu – starczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzień noc to sprytne rozwiązanie stosowane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa tkanina, z poziomymi pasami o zróżnicowanej przepuszczalności światła, pozwala w nietrudny sposób regulować poziom naświetlenia w środku. Działanie na zasadzie żaluzji, ale w wersji rolet.

luźna regulacja pozwala nam odpowiednio zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Wrzosowa roleta zaakcentuje innowacyjne wnętrza swym niestandardowym kolorem.

Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak żeby zachowała swój pierwotny wygląd.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.