Menu

Roleta dzień noc CLICK 81 x 215 cm piaskowa

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 81 cm
  • Długość 215 cm
  • Rodzaj dzień noc 

Opis

Roleta dzień noc CLICK 81 x 215 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

produkt jest w pełni złożony i wystarczy go zamocować na ramie okiennej przy pomocy zaczepów, które zatrzaskujemy w trafnej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w przypadku standardowych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, że spędzisz cały dzień na konstrukcji – wystarczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzie ń noc to sprytne rozwiązanie stosowane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa dzianina, z poziomymi pasami o różnorodnej przepuszczalności światła, pozwala w łatwy sposób regulować poziom naświetlenia w środku. Działanie na zasadzie żaluzji, ale w wersji rolet.

luźna regulacja pozwala nam optymalnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję albo poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Roleta w odcieniu piaskowym to nadzwyczajna sugestia jednocześnie do nowoczesnych wnętrz, jak i tradycyjnych, dzięki uniwersalnej barwie.

Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak by zachowała swój pierwotny wygląd.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.