Menu

Roleta dzień noc CLICK 83.5 x 215 cm beżowa

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 83.5 cm
  • Długość 215 cm
  • Rodzaj dzień noc 

Opis

Roleta dzień noc CLICK 83.5 x 215 cm to połączenie estetyki i funkcjonalności, a w dzisiejszych czasach to podstawa i warto wybierać takie produkty, które łączą to w sobie. Montaż rolety zajmuje tylko kilka sekund, a to wszystko dzięki systemowi click.

produkt jest w pełni złożony i starczy go zamocować na ramie okiennej za pomocą zaczepów, które zatrzaskujemy w trafnej pozycji. Instalacja 5 razy szybsza w sytuacji standardowych rolet wewnętrznych.

Już nie musisz się martwić, że spędzisz cały dzień na konstrukcji – starczy kilka chwil i uzyskasz satysfakcjonujący efekt końcowy. Roleta dzie ń noc to sprytne rozwiązanie używane w aranżacji okien.

Specjalna dwuwarstwowa tkanina, z poziomymi pasami o różnej przepuszczalności światła, pozwala w nieskomplikowany sposób regulować poziom naświetlenia w środku. Działanie na zasadzie żaluzji, lecz w wersji rolet.

luźna regulacja pozwala nam optymalnie zaciemnić wnętrze w słoneczne dni. Możemy zatem oglądać spokojnie telewizję lub poleniuchować w łóżku nieco dłużej. Beżowa roleta jest na tyle neutralna,sprawdzi się w rozmaitych stylach aranżacyjnych.

Kolorystyka wspaniale będzie współgrać z klasycznym wystrojem i eleganckimi, drewnianymi meblami, jak i we wnętrzach bardziej progresywnych, gdzie stawiamy na inne mocniejsze dodatki dekoratywne. Roletę warto raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką, tak żeby zachowała swój pierwotny wygląd.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.