Menu

Roleta dzień noc PURE 68.5 x 140 cm beżowa

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 68.5 cm
  • Długość 140 cm
  • Rodzaj dzień noc 

Opis

Beżowa roleta dzień noc PURE w rozmiarze 68.5 x 140 cm to sugestia dla wszelkich tych, którzy cenią zarówno design, jak i wysoką funkcjonalność. Wygodne, proste rozwiązanie, które pomoże w słoneczne dni.

Specjalna dzianina daje nam możliwość regulacji rozproszenia światła w pomieszczeniu, dając funkcję podobną do żaluzji. Składa się ona z dwóch pasów o najróżniejszej przepuszczalności światła, a całością można dowolnie sterować.

komfortowy, bezinwazyjny montaż pozwoli zamocować roletę w kilka minut. Roletę wieszamy na ramie okna, za pomocą regulowanych wieszaków. Unikniemy wiercenia i niepotrzebnych dziur w ramie okna czy ścianie.

Oszczędzimy czas i nerwy, zyskując wysmakowane wykończenie okna, które spełnia swoją podstawową funkcję - ochronę przed słońcem i ochronę prywatności. Stonowane, uniwersalne barwy rolet PURE pozwalają na ich zastosowanie w wielu aranżacjach - od tradycyjnych, poprzez postępowe, do minimalistycznych.

Chcąc jak najdłużej zachować roletę w dobrym stanie, należy regularnie przecierać ją wilgotną szmatką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.