Menu

Roleta dzień noc PURE 68.5 x 215 cm jasnoszara

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 68.5 cm
  • Długość 215 cm
  • Rodzaj dzień noc 

Opis

Jasnoszara roleta dzień noc PURE w rozmiarze 68 x 215 cm to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią równocześnie design, jak i wysoką funkcjonalność. Komfortowe, proste rozwiązanie, które pomoże w słoneczne dni.

Specjalna tkanina daje nam możliwość regulacji rozproszenia światła w pomieszczeniu, dając funkcję podobną do żaluzji. Składa się ona z dwóch pasów o przeróżnej przepuszczalności światła, a całością można dowolnie sterować.

komfortowy, bezinwazyjny montaż pozwoli zamocować roletę w kilka minut. Roletę wieszamy na ramie okna, za pomocą dostosowywanych wieszaków. Unikniemy wiercenia i niepotrzebnych dziur w ramie okna czy ścianie.

Oszczędzimy czas i nerwy, zyskując wyszukane wykończenie okna, które spełnia swoją podstawową funkcję - ochronę przed słońcem i ochronę prywatności. Stonowane, uniwersalne odcienie rolet PURE umożliwiają ich zastosowanie w wielu aranżacjach - od konwencjonalnych, poprzez progresywne, do ascetycznych.

Chcąc jak najdłużej zachować roletę w prawidłowym stanie, należy regularnie przecierać ją wilgotną szmatką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.