Menu

Roleta dzień noc PURE 73.5 x 140 cm ciemnoszara

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 73.5 cm
  • Długość 140 cm
  • Rodzaj dzień noc 

Opis

Ciemnoszara roleta dzień noc PURE w wymiarze 73.5 x 140 cm to sugestia dla wszystkich tych, którzy cenią równocześnie design, jak i wysoką funkcjonalność. Komfortowe, proste rozwiązanie, które pomoże w słoneczne dni.

Specjalna dzianina daje nam możliwość regulacji rozproszenia światła w pomieszczeniu, dając funkcję podobną do żaluzji. Składa się ona z dwóch pasów o różnej przepuszczalności światła, a całością można dowolnie sterować.

komfortowy, bezinwazyjny montaż pozwoli zamocować roletę w kilka minut. Roletę wieszamy na ramie okna, za pomocą dostosowywanych wieszaków. Unikniemy wiercenia i niepotrzebnych dziur w ramie okna czy ścianie.

Oszczędzimy czas i nerwy, zyskując wykwintne wykończenie okna, które spełnia swoją podstawową funkcję - ochronę przed słońcem i ochronę prywatności. Stonowane, uniwersalne kolory rolet PURE umożliwiają ich użycie w wielu aranżacjach - od klasycznych, poprzez postępowe, do ascetycznych.

Chcąc jak najdłużej zachować roletę w korzystnym stanie, należy regularnie przecierać ją wilgotną szmatką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.