Menu

Roleta Okpol Multistop D37T 06 78x118

Cechy produktu

  • Producent OKPOL 
  • Szerokość 78 cm
  • Długość 118 cm

Opis

Okpol Multistop D37T - tkanina przezroczysta


Aluminiowe prowadnice pozwalają przykryć brzegi materiału i dokładnie przysłonić powierzchnię szyby, a równocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji.
Podstawową korzyścią wykorzystywania rolet jest sprawna ochrona przed rażącym słońcem. Zastosowany w rolecie adekwatny materiał i prowadnice zapewniają 100% zaciemnienie. Szeroka gama odcieni i materiałów pozwala uzupełnić dekorację w każdym typu wnętrz: tradycyjnym, progresywnym, romantycznym, a choćby eksperymentalnym.

Rolety wyprodukowane są z materiału posiadającego atest higieniczny Oekotex, dlatego są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Znaczna gama kolorystyczna pozwala zespoić roletę do każdego wnętrza.

W rolecie zastosowany jest system prowadnic, który gwarantuje 100% zaciemnienie wnętrza. Prowadnice wyprodukowane są z wysokiej jakości aluminium. Zapewniają płynną regulację dopływu światła.

W dolnej części rolety zamontowana jest szczotka gwarantująca izolację światła a jednocześnie umożliwiająca przepływ powietrza pomiędzy szybą a roletą. Cyrkulacja powietrza zwiększa żywotność rolety.
Materiał rolety zwiniętej na mechanizmie rolującym jest odizolowany od szyby osłoną. Takie rozwiązanie przyczynia się do zmniejszenia temperatury do jakiej nagrzewa się materiał i zapobiega tym sposobem jego wyblaknięciu.

Prowadnice rolety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym (do okien drewnianych) i białym (do okien z PVC).

Prosimy o podanie koloru prowadnicy w uwagach, przy składaniu zamówienia.

przystępne kolory:

Materiały przezroczyste

Charakterystyka:
– w 100% wytwarzany z PES
– gramatura: 185-195 g/m² (w zależności od wybranego koloru)
– grubość materiału: 0,38 mm
– możliwość wykorzystywania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności

Gwarancja:

- roleta objęta 2-letnią gwarancją producenta.

Uwaga:

- podany rozmiar jest rozmiarem okna do którego nadaje się roleta,

- mogą występować nieduże różnice pomiędzy wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami,

- zamawiając akcesoria należy niezbędnie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie zbratać rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia.Instrukcja montażu rolety Okpol Multistop:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.