Menu

Roleta Okpol Multistop D37Z 04 66x118

Cechy produktu

  • Producent OKPOL 
  • Szerokość 66 cm
  • Długość 118 cm

Opis

Okpol Multistop D37Z - dzianina zaciemniająca


Aluminiowe prowadnice pozwalają przykryć brzegi materiału i precyzyjnie przysłonić powierzchnię szyby, a równocześnie dają możliwość zatrzymania rolety w dowolnej pozycji.
Podstawową korzyścią stosowania rolet jest sprawna ochrona przed rażącym słońcem. Zaimplementowany w rolecie optymalny materiał i prowadnice gwarantują 100% zaciemnienie. Znaczna gama odcieni i tworzyw pozwala uzupełnić dekorację w każdym typu wnętrz: klasycznym, nowoczesnym, romantycznym, a nawet eksperymentalnym.

Rolety stworzone są z materiału posiadającego atest higieniczny Oekotex, dlatego są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Wielka gama kolorystyczna pozwala połączyć roletę do każdego wnętrza.

W rolecie zastosowany jest system prowadnic, który gwarantuje 100% zaciemnienie wnętrza. Prowadnice produkowane są z wysokiej jakości aluminium. Zapewniają płynną regulację dopływu światła.

W dolnej części rolety zamontowana jest szczotka zapewniająca izolację światła a jednocześnie umożliwiająca przepływ powietrza pomiędzy szybą a roletą. Cyrkulacja powietrza zwiększa żywotność rolety.
Materiał rolety zwiniętej na mechanizmie rolującym jest odizolowany od szyby osłoną. Takie rozwiązanie przyczynia się do zmniejszenia temperatury do jakiej nagrzewa się materiał i uniemożliwia tym sposobem jego wyblaknięciu.

Prowadnice rolety występują w dwóch wariantach kolorystycznych – metalicznym (do okien drewnianych) i białym (do okien z PVC).

Prosimy o podanie koloru prowadnicy w uwagach, przy składaniu zamówienia.

dostępne kolory:

Materiały zaciemniające


Charakterystyka:
– w 100% produkowany z PES
– gramatura: 230 g/m²
– grubość materiału: 0,30 mm
– możliwość użytkowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności

Uwaga:

- przekazany rozmiar jest wymiarem okna do którego nadaje się roleta,

- mogą występować minimalne różnice pomiędzy wzorami i kolorami widocznymi na ekranie, a prawdziwymi materiałami,

- zamawiając akcesoria należy koniecznie podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie. Bez numeru nie będziemy w stanie związać rolety do stolarki modelu okna i tym samym zrealizować Państwa zamówienia.Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.