Menu

Roleta zaciemniająca BLACKOUT 62 x 150 cm zielona termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Szerokość 62 cm
  • Długość 150 cm

Opis

Morska roleta zaciemniająca BLACKOUT w wymiarze 62 x 150 cm to doskonałe rozwiązanie do słonecznych mieszkań, w których nadmiar oświetlenia może być kłopotliwy. Czasem zależy nam na dłuższym śnie, a nie potrafimy sprawnie spać w mocno oświetlonych pomieszczeniach – dlatego ta roleta rozwiąże ten problem.

Leniwe popołudnia przed telewizorem są istotnie przyjemniejsze, kiedy światło nie przeszkadza nam w oglądaniu. Pokój dziecięcy to kolejne pokój, w którym nadmiar słońca może przeszkadzać maluszkowi w śnie.

Kłopotliwa może być dodatkowo wiążąca się z tym wysoka temperatura, ale i na to mamy rozwiązanie. Nasza roleta właściwości termoizolacyjne. Jej spodnia część pokryta jest specjalną warstwą, która odbija promienie słoneczne.

dzięki czemu pokój nie nagrzewa się tak solidnie, jak w sytuacji zwykłych rolet. Dolna część rolety ma wmontowany obciążnik, dzięki temu materiał jest dobrze napięty i nie fałduje się. Do regulacji wysokości służy konwencjonalny mechanizm koralikowy, który może być montowany obustronnie.

dzięki czemu nie będzie nam przeszkadzał przy klamce okiennej. odcień bez żadnego wzoru pozwoli nam dopasować roletę do różnych aranżacji. Tkaninę należy regularnie przecierać wilgotną szmatką, tak aby zachować roletę w prawidłowej kondycji poprzez długi czas.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.