Menu

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK 116 x 150 cm orzechowa termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 116 cm
  • Długość 150 cm

Opis

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK w wymiarze 116 x 150 cm to nad wyraz funkcjonalny artykuł, który łączy w sobie jednocześnie estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Artykuł został tak zaprojektowany, żeby jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to obfity plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Artykuł został już fabrycznie złożony, więc starczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie przy pomocy specjalnie regulowanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska spektakularną, poręczną przysłonę. Ciepły, orzechowy odcień rolety będzie prawidłowo wyglądał we wnętrzach klasycznych, podkreślając piękno i elegancję drewnianych mebli. Gładka tkanina, bez żadnego wzoru jest surowa, że można ją zbratać łatwo do rozmaitych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, aby w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna powłoka refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki czemu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort termiczny, jak i zaciemnienie. Roleta perfekcyjna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część dzianiny posiada obciążenie, dzięki temu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.