Menu

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK 118.5 x 150 cm kremowa termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 118.5 cm
  • Długość 150 cm

Opis

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK w wymiarze 118.5 x 150 cm to stanowczo poręczny artykuł, który łączy w sobie równocześnie estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Towar został tak zaprojektowany, aby jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to obfity plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Produkt został już fabrycznie złożony, więc wystarczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie przy pomocy specjalnie dostosowywanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska efektowną, ergonomiczną przysłonę. Uniwersalny, kremowy odcień rolety będzie poprawnie wyglądał zarówno we wnętrzach progresywnych, jak i konwencjonalnych. Gładka tkanina, bez żadnego wzoru jest surowa, więc można ją zintegrować prosto do przeróżnych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, żeby w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna warstwa refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki temu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort cieplny, jak i zaciemnienie. Roleta nadzwyczajna do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część dzianiny ma obciążenie, dzięki czemu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.