Menu

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK 118.5 x 150 cm różowa termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 118.5 cm
  • Długość 150 cm

Opis

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK w wymiarze 118.5 x 150 cm to niezwykle użyteczny produkt, który łączy w sobie jednocześnie estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Produkt został tak zaprojektowany, żeby jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to spory plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Artykuł został już fabrycznie złożony, więc wystarczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie przy pomocy specjalnie dostosowywanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska atrakcyjną, praktyczną przysłonę. Różowy kolor rolety będzie korzystnie wyglądał we wnętrzach progresywnych, które lubią zdecydowane, intensywne barwy. Gładka dzianina, bez żadnego wzoru jest minimalistyczna, więc można ją zespolić prosto do różnorodnych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, by w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna warstwa refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki temu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort termiczny, jak i zaciemnienie. Roleta doskonała do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część dzianiny posiada obciążenie, dzięki temu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.