Menu

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK 38.5 x 150 cm granatowa termoizolacyjna

Cechy produktu

  • Producent MARDOM 
  • Szerokość 38.5 cm
  • Długość 150 cm

Opis

Roleta zaciemniająca SILVER CLICK w rozmiarze 38.5 x 150 cm to nad wyraz poręczny produkt, który łączy w sobie zarówno estetykę wykonania, jak i sprytne rozwiązanie związane z montażem. Towar został tak zaprojektowany, by jego instalacja na oknie nie sprawiła żadnego problemu i zajęła tylko kilka sekund.

Bezinwazyjny montaż rolety to obfity plus, ponieważ nie musimy ingerować w ramę okna i wiercić otworów. Towar został już fabrycznie złożony, więc wystarczy go tylko wyjąć z pudełka i zamontować na oknie za pomocą specjalnie regulowanych zacisków.

Kilka chwil i nasze okna zyska spektakularną, ergonomiczną przysłonę. Głęboki, granatowy kolor rolety będzie korzystnie wyglądał we wnętrzach innowacyjnych, gdzie mocny akcent kolorystyczny jest ważny. Gładka tkanina, bez żadnego wzoru jest surowa, iż można ją zbratać łatwo do najróżniejszych stylów aranżacyjnych.

Spodnia część rolety została tak skonstruowana, aby w gorące, słoneczne dni zapewnić nam jak największy komfort. Specjalna powłoka refleksyjna odbija światło słoneczne, dzięki czemu w pomieszczeniu nie nagrzewa się.

Zyskujemy komfort cieplny, jak i zaciemnienie. Roleta doskonała do sypialni czy pokoju dziecięcego. Dolna część dzianiny posiada obciążenie, dzięki czemu jest ona napięta i nie fałduje się. Mechanizm koralikowy może być montowany obustronnie.

To wszystko dla Twojego komfortu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.