Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Rolki paska rozrządu.

Rolki paska rozrządu

1043 produkty z 4 sklepów

strona 1 z 53

Napinacz paska wielorowkowego Volkswagen Routan 3,8 V6

Producent DAYCO

… jest eliminacja obciążeń szczytowych związanych z dynamiką paska wraz ze zmniejszeniem poślizgu, hałasu i wydłużeniem czasu eksploatacji paska. Napinacze paska z mechanicznym tłumieniem drgań wykorzystują sprężynę do wytwarzania wymaganego napięcia wstępnego paska. Napięcie wstępne paska jest ustawiane automatycznie podczas montażu, pozostając praktycznie niezmienne w całym zakresie … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Rolki paska rozrządu

Szukasz profesjonalnego sprzętu do swojego samochodu? W dziale motoryzacja znajdziesz artykuły, które z pewnością cię mile zaskoczą, głównie pod kątem cenowym. W tym dziale znajdziesz rolki paska rozrządu Ina, Ruville, KML, Crown, Gates. Zobacz oferty największych sklepów internetowych zebranych w jednym miejscu. Wahasz się? Porównaj ceny danych akcesoriów pomiędzy sobą. Wtedy wybierzesz jedynie te najlepsze, najbardziej odpowiadające twym gustom.

Może to właśnie produkt rolka paska micro Ford Explorer sprawdzi się w twoim samochodzie? Akcesorium zostało przygotowane z myślą o modelach samochodów z silnikiem 4.0 V6,a także 4.6 V6. Czyli ten produkt nadaje się do samochodów marki Explorer produkowanych w latach 2001-2005. Nowoczesne artykuły niezależnie od tego, czy pochodzą ze Szczecina, Warszawy, czy z Krakowa, są obecnie na wyciagnięcie twej ręki. Wystarczy tylko, że sprawdzisz ich ceny w Internecie i zamówisz.

Może w twym samochodzie potrzebny jest napinacz paska rozrządu? Prezentujemy ci model AAR 55439, który pasuje do samochodu Audi A6 C4 2.3. Jest to rolka napinająca z napinaczem firmy Ruville. Z pewnością sprawdzi się w twym samochodzie. Poszczególne części składowe naszych samochodów często po prostu się psują. Jeśli chcesz, aby szybko można było znaleźć część u producenta, bądź też tańszy zamiennik, koniecznie odwiedź porównywarkę cen Nokaut.pl. To właśnie na jej łamach przedstawiliśmy z myślą o tobie różnorodne oferty z największych internetowych sklepów. Może poszukujesz sprzętu, dzięki któremu nigdy już nie zgubisz drogi, zawsze dojedziesz tam, gdzie to sobie założyłeś? W tym celu przygotowaliśmy dział nawigacja i akcesoria gps. Produkty tutaj się znajdujące pomogą ci zawsze trafić do celu, a dodatkowo usprawnią podróż w czasie korków w mieście, wzmożonego ruchu, dając przy tym wiele interesujących informacji sprawdzających się w trasie.

Sprawdź też