Menu

Miłość pod naszym niebem (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788382010299 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Sylwia Kubik 
  • Wydawnictwo eSPe 
  • Ilość stron 384 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Poznaj dalsze losy bohaterów bestsellerowej powieści "Pod naszym niebem"!

Na polach złocą się zboża, w sadach rumienią się owoce, a w sercach mieszkańców Brzozówki dojrzewają najważniejsze życiowe decyzje. Czy pod naszym niebem dojrzeje tego lata także miłość? Kolejna po wyśmienicie przyjętym debiucie książka Sylwii Kubik to dalszy ciąg wzruszającej i pełnej humoru opowieści o świecie, w którym życie – choć nie jest proste – zachwyca prostotą, oczarowując smakiem i zapachem domowego chleba, placków ze śmietaną i kompotu porzeczkowego. W nieznacznej wsi na Powiślu skomplikowana historia łączy się z nieprzystępną teraźniejszością, a lokalni mieszkańcy i przybysze uczą się od siebie, jak żyć. Zajrzyj pod nasze niebo, aby poznać ich wszystkich osobiście!

To powieść z cyklu tych, które się otwiera i czyta aż do ostatniej strony. Bez przerwy. Bohaterowie niepostrzeżenie stają się naszymi przyjaciółmi. Wciągająca, wzruszająca i zarażająca wiarą w to, że w życiu wszystko jest realne, a po każdym zakręcie pojawia się prosta, duża droga. Polecam z całego serca!

Magdalena Kordel

W Brzozówce lato w pełni. Nie bez małych niesnasek, lecz w sąsiedztwie zbóż i polnych kwiatów kwitną tu również miłość, przyjaźń i relacje sąsiedzkie. Każdy, kto tu trafia, znajduje swoje miejsce. Nawet jeśli na początku wydaje mu się, że nie nadaje się. Ty także będziesz się tu korzystnie czuć.

Agnieszka Łopatowska, interia.pl

Sylwia Kubik – od urodzenia mieszkanka wsi na Powiślu. Zakochana w miejscowych zabytkach i krajobrazach. Polonistka z powołania i zawodu. Uwielbia literaturę, historię, las i gotowanie. Żona Wojciecha i matka dwóch perfekcyjnych córek Anielki i Gabrielki. Autorka powieści Pod naszym niebem. Każdy ma swoje miejsce na ziemi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.