Menu

Archer VR400 router ADSL/VDSL 4LAN-1GB 1USB

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 
  • Technologia ADSL 

Opis

Bezprzewodowy router/modem VDSL/ADSL/2/2+/3G/4G, AC1200 (Aneks A; analogowe linie telefoniczne). Jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o szybkości 300Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz sieci o szybkości 867Mb/s w paśmie 5GHz.

Maksymalny zasięg - potężny nadajnik i 3 dwupasmowe anteny najkorzystniejszy zasię i stabilność sieci bezprzewodowej. Dużo możliwości połączenia - Port EWAN, porty USB, a także pełna kompatybilność ze standardami VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL zezwalają na dowolność w wyborze najlepszego przystępnego dostawcy Internetu.

technika kształtowania wiązki gwarantująca wysoką stabilność połączeń. Port USB – Obsługa udostępniania plików, drukarek i mediów i obsługa modemów 3G/4G. Aplikacja Tether nieskomplikowany i prędki dostęp do routera i zarządzanie nim na urządzeniach z systemem iOS lub Android.

Uwolnij pełny potencjał swego połączenia z Intenetem dzięki Archerowi VR400 i jego prędkościach Wi-Fi, które łącznie osiągają do 1,6Gb/s, 300Mb/s w paśmie 2,4GHz i 867Mb/s w paśmie 5GHz....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.