Menu

Asus 4G-AC53U router LTE 4G 2LAN 1USB 1SIM AC750 DualWAN

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Technologia GSM 

Opis

ASUS 4G-AC53U proponuje najnowsze pasmo mobilne w technologii LTE Category 6, które łączy w sobie dwa pasma komórkowe, zapewniając Ci prędkości pobierania z Internetu rzędu choćby 300 Mb/s – czyli 2 razy wyższe niżeli LTE Category 4 i 7 razy wyższe niż 3G (HSPA+) – dzięki temu możesz udostępniać nawet największe pliki i prosto strumieniować filmy w rozdzielczości 4K UHD.

Dzięki superszybkiemu połączeniu Wi-Fi 802.11ac 733 Mb/s możesz cieszyć się łącznością bezprzewodową o choćby trzy razy wyższej prędkości w przypadku połączenia 802.11n! Zewnętrzne anteny dla pasma przenośnego proponują ulepszone osiągi niżeli anteny wewnętrzne.

we wnętrzu budynków najlepszy zasięg połączenia 4G LTE jest przystępny typowo blisko okna, lecz jeśli nie możesz w takim miejscu ustawić routera, to dzięki odłączanej konstrukcji anten masz możliwość komfortowego podłączenia przedłużacza do ich charakterystycznego gniazda SMA.

Oprócz obsługi 4G LTE jedno z gniazd sieciowych Gigabit LAN w routerze 4G-AC68U możesz użyć jako zapasowe przewodowe gniazdo do łączności WAN, które jest aktywowane w przypadku awarii połączenia 4G LTE (failover) i samoczynnie dezaktywowane po usunięciu awarii (failback).

Takie rozwiązanie zagwarantuje Ci znakomitą sprężystość w użyciach biznesowych albo domowych – nie musisz się już obawiać awarii połączenia z Internetem. Dzięki ASUSWRT masz możliwość konfigurowania, monitorowania, a także kontrolowania aplikacji sieciowych, a wszystko to wykonasz w jednym miejscu za pomocą instynktownego interfejsu użytkownika w postaci pulpitu.

Oprócz komfortowej 30-sekundowej konfiguracji, wykrywania wielu , a także elastycznych ustawień, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz potencjał swojej sieci, dodano także prędkie skanowanie podłączonych do routera nośników USB w celu sprawdzenia nierozłączności i stanu dysku.

Podwójne połączenie WAN pozwala na Ci posiadanie dwóch połączeń / obsługę dwóch źródeł sygnału na jednym routerze, wraz z funkcją równoważenia obciążenia (load balance) i trybem awaryjnym (failover) – co zagwarantuje stały dostęp do Internetu bez żadnych zakłóceń.

za pomocą serwera wirtualnej sieci prywatnej (VPN) oraz klienta VPN możesz zdalnie uzyskać dostęp do swojej sieci domowej lub surfować w Internecie przy zaszyfrowanym połączeniu. Nie potrzebujesz do tego celu żadnej płatnej usługi VPN, ani przeznaczonego serwera VPN.

Dzięki ASUS AiCloud zachowasz dostęp do swoich danych za każdym razem i wszędzie, jeśli tylko będziesz mieć połączenie z Internetem. Funkcja ta łączy Twoją sieć domową z usługą przechowywania danych w chmurze, umożliwiając Ci dostęp do swych plików za pośrednictwem aplikacji przenośnej AiCloud na Twoim smartfonie z systemem iOS lub Android, alboprzy pomocy osobistego adresu URL.

Możesz natychmiastowo udostępniać swoje fotografie do takich usług jak Facebook, Flickr albo Dropbox – bezpośrednio z interfejsu AiCloud. To jeszcze nie wszystko! AiCloud możesz związać z innym kompatybilnym routerem w celu dalszego powiększenia swej osobistej chmury.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.