Menu

ASUS-AC2600 Dual-WAN VPN Wi-Fi Router

Cechy produktu

  • Producent asus 

Opis

BRT-AC828, wyposażony we wszystkie funkcje sieciowe i bezawaryjność, których potrzeba Twojej firmie, jest zaprojektowany dla rozwijających się firm znajdujących się na drodze do sukcesu. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy też zawodowym graczem, w każdej sferze biznesu, od najmniejszej restauracji do największego sklepu detalicznego, BRT-AC828 może pomóc Ci złączyć się z sukcesem.

Podwójne pasmo Wi-Fi AC2600 nie tylko pozwala na szybkie i zrównoważone połączenie z wieloma urządzeniami,na dodatek proponuje znakomity zasięg - do 100 metrów w paśmie 2,4GHz w otwartych przestrzeniach - idealny dla charakterystycznego biura.

nawet w biurach o złożonym rozmieszczeniu, mocny mechanizm MU-MIMO 4x4 (4 nadają, 4 odbierają) z czterema zewnętrznymi antenami, a także wyregulowaną mocą wyjściową zapewnia zoptymalizowany odbiór w celu uzyskania jak najlepszej skuteczności.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.