Menu

ASUS-LYRA TRIO Dual Band Mesh WiFi MAP-AC1750 2-pk - MAP-AC1750 2-PK- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Technologia xDSL 

Opis

Dwupasmowy, sieciowy system sieci Wi-Fi AC1750 - obejmuje wielopiętrowe domy o powierzchni do 5400 stóp kwadratowych, z zabezpieczeniami sieciowymi AiProtection obsługiwanymi przez producenta kierunek Micro, nadzór rodzicielski.

Codziennie wysyłasz SMS-y, rozmawiasz poprzez Internet i kontaktujesz się z bliskimi. Odkrywasz i łączysz się ze swoimi pasjami, inspiracjami i ekscytującymi nowymi doświadczeniami. Lyra Trio łączy Cię z innymi możliwościami, jednocześnie broniąc prywatność po drodze.

Bądź zawsze w kontakcie z ludźmi i rzeczami, które są dla Ciebie najważniejsze, dzięki szybkiemu, prostemu i bezpiecznemu WiFi w każdym zakątku domu. Nieważne, czy będziesz w piwnicy, w ogrodzie, czy również w salonie – za każdym razem wymagasz płynnego działania swych maszyn z Wi-Fi.

System sieci typu mesh ASUS Lyra Trio wykorzystuje trzy bezprzewodowo połączone koncentratory dla zapewnienia superszybkiego, bezawaryjnego i bezpiecznego sygnału w każdym miejscu w Twoim domu. Kilka koncentratorów Lyra Trio współpracuje ze sobą dla stworzenia pojedynczej sieci Wi-Fi o tylko jednej, unikalnej nazwie.

Po wejściu w zasięg sieci Lyra Trio automatycznie zbrata Cię ze źródłem najsilniejszego sygnału i będzie płynnie przełączać koncentratory podczas poruszania się na terenie domu. Zmiana będzie przy tym tak płynna, że w ogóle jej nie zauważysz – choćby podczas czatu wideo albo strumieniowania filmów.

Lyra Trio akcentuje się konstrukcją z antenami typu 3x3 MIMO, która zapewnia dodatkowy strumień przestrzenny w kontraście do bezprzewodowych systemów rodzaju mesh 2x2. Oznacza to, iż Lyra Trio może obsłużyć obszerniejszą przepustowość jednoczesnego ruchu sieciowego w celu zapewnienia szybkiej i bezusterkowej efektywności, choćby wtedy, gdy do sieci podłączonych jest mnóstwo urządzeń.

Pojedyncze koncentratory Lyra Trio łączą się ze sobą za pośrednictwem trzech pasm, co maksymalizuje prędkość realizowania hopów od koncentratora do koncentratora i zagwarantuje najlepszą możliwą efektywność Wi-Fi w każdym miejscu w Twoim domu.

Lyra Trio ma szczególną konstrukcję o kształcie piramidy, dzięki której minimalizowane są zakłócenia, a sygnał jest przesyłany jednocześnie w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, dla zapewnienia ulepszonego odbioru sygnału i wyższej wydajności w domach wielopiętrowych.

Jeśli Twój dom będzie bardziej inteligentny niżeli kiedykolwiek wcześniej, to tym bardziej powinien być taki Twój router. Blue Cave obsługuje usługi IFTTT i Amazon Alex, dzięki czemu możesz prosto zespoić go do swego systemu inteligentnego domu i ogromnie ułatwić sobie codzienne życie.

Dla przykładu możesz polecić Alexie nadanie priorytetu zestawom strumieniowania video w celu zapewnienia sobie niezakłóconego i płynnego oglądania filmu. Starczy, iż powiesz „Alexa, powiedz routerowi ASUS, aby włączył tryb odtwarzania mediów"....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.