Menu

Asus Router bezprzewodowy 4G-N12 B1 LTE 4G N300 SIM

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Technologia GSM 

Opis

4G-N12 B1 Router LTE 4G N300

Uwolnij swój internet dzięki ultraszybkiemu 4G LTE!
ASUS 4G-N12 B1 nie jest zwykłym routerem Wi-Fi. Starczy włożyć kartę SIM 4G LTE, a jej zaimplementowany modem łączy się z Internetem bezprzewodowo za pośrednictwem superszybkiego przenośnego łącza szerokopasmowego. Możesz radować się pobieraniem do 150 Mbps i przesyłaniem 50 Mbps, bez obaw o kompatybilność klucza USB. A dzięki szerokiemu zasięgowi i szybkości 300 Mbps Wi-Fi 802.11n możesz radować się połączeniem internetowym 4G LTE w całym domu albo biurze - nadzwyczajne dla tych miejsc, w których szybkości 4G LTE są wyższe w sytuacji tradycyjnego łącza ADSL albo kablowego. Komfortowy i bezprzewodowy 4G-N12 B1 zapewni płynne przesyłanie filmów HD i szybkie udostępnianie plików w dowolnym miejscu. Może choćby zjednoczyć się z modemem kablowym, aby uzyskać drugie połączenie internetowe do tworzenia kopii zapasowych!

3.5X Szybsza prędkość 4G LTE
Dzięki 4G-N12 B1 docenisz niesamowitą szybkość najnowszej mobilnej technice szerokopasmowej 4G LTE, wyjątkowo jeśli żyjesz poza zasięgiem tradycyjnego internetu szerokopasmowego. Jest w stanie pobierać do 150 Mbps i 50 Mbps.

Bezprzewodowy WAN 3G / 4G i Wi-Fi 300 Mbps
Ciesz się bezprzewodową wygodą przenośnego internetu szerokopasmowego 4G LTE! 4G-N12 B1 ma wbudowane gniazdo karty Micro SIM / USIM, które pozwala udostępniać mobilne połączenie szerokopasmowe przez Wi-Fi 300 Mb / s w dowolnym miejscu w domu albo biurze. Surfuj po Internecie, pobieraj aplikacje, strumieniuj multimedia i nie tylko - bez zbędnych kabli!

Odłączane i ulepszane anteny 4G LTE
Zewnętrzne mobilne anteny szerokopasmowe działają lepiej niż anteny wewnętrzne. We wnętrzu najkorzystniejszy odbiór 4G LTE przede wszystkim znajduje się w pobliżu okna, ale jeśli to nie jest funkcjonalne, możesz prosto dodać przedłużacz anteny dzięki odłączanym antenom ze charakterystycznymi złączami SMA.

Łatwe podłączanie i surfowanie

Połączenie z 4G-N12 B1 zajmuje tylko dwa kroki:

  • Włóż kartę 4G LTE Micro-SIM i włącz 4G-N12 B1.
  • zespoli się samoczynnie z odpowiednią siecią komórkową. Jesteś połączony!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.