Menu

Asus Router ROG Rapture GT-AC5300 WiFi AC5300 1WAN 8LAN 2USB

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

GT-AC5300obsługuje technologię ASUS AiMesh Rutery producenta ASUS zostały zaprojektowane z myślą o zagwarantowaniu użytkownikom najkorzystniejszego możliwego zasięgu Wi-Fi. W większości przypadków pojedynczy ruter ASUS zapewni Ci stabilne i niezawodne połączenie bezprzewodowe w każdej części Twojego domu.

Zasięg sygnału może jednak zostać ograniczony przez dużo różnorodnych czynników, takich jak np. Rozplanowanie pokojów, zaimplementowane materiały budowlane, a nawet umeblowanie! Jeśli w Twoim domu są jakieś martwe punkty lub miejsca z niestabilnym sygnałem, to ASUS AiMesh jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem!

AiMesh to progresywna, nowa technologia rutera, która łączy ze sobą kilka ruterów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Możesz jednoczyć ze sobą różne modele ruterów ASUS, dzięki czemu po zakupie nowego rutera nie musisz już wyrzucać starego – od dzisiaj możesz go użyć do poszerzenia swej sieci AiMesh!

System AiMesh gwarantuje Ci oszczędność czasu, umożliwiając scentralizowane sterowanie wszystkimi ruterami, a szczególnie płynna obsługa roamingu oznacza, iż nigdy więcej nie musisz już przełączać między sieciami.

Więcej informacji o technologii uzyskasz klikając TUTAJ. CENTRUM GRY ROG: RZĄDŹ SWOJĄ SIECIĄ!Gotowy do bitwy router ROG Rapture GT-AC5300 został zaprojektowany tylko w jednym celu: Stworzenia wyśmienitej sieci dla gracza.

Jest on po brzegi napakowany progresywnymi możliwościami optymalizacji gier, pozwala na dominującą efektywność Wi-Fi, konkretną stabilność i najwyższy poziom bezpieczeństwa w Internecie. Utrzymany w temacie ROG interfejs Centrum Gry proste sterowanie każdą z niesamowitych funkcji tego routera.

Pulpit Gry w czasie rzeczywistym dostarcza Ci informacji o wszelkich Twoich urządzeniach i połączeniach, w trakcie gdy Game IPS (System Zapobiegania Włamaniom) i Game Boost to trafnie: centrum dowodzenia bezpieczeństwem sieci i bardzo skuteczna funkcja przyspieszania gier.

Inne {pomocn|przydatn)e funkcje to obsługa Gamers Private Network® za pośrednictwem WTFast®, wykrywający zatory transferu Radar Wi-Fi. Mapa pingów Game Radar, która pokazuje Ci lokalizację najszybszych serwerów, a także VPN Fusion do jednoczesnej obsługi VPN równolegle do swojego połączenia internetowego.WZMOCNIONE BEZPIECZEŃSTWO SIECIDla ochrony Twojej sieci ROG Rapture GT-AC5300 jest wyposażony w Game IPS (System Zapobiegania Włamaniom), najwyższej klasy system zapobiegania włamaniom zasilany przez technologię Trend Micro™.

Chroni on Twoją sieć przed atakami i zagrożeniami zewnętrznymi, neutralizując je zanim zdążą dotrzeć do sieci lub urządzeń. Nawet jeśli oprogramowanie antywirusowe Twojego komputera nie jest aktywne – np.

w celu obejścia blokady jakiejś gry, Game IPS nadal chroni sieć przed atakami i włamaniami, dzięki czemu masz spokój w czasie rozgrywki.TWOJE WŁASNE PASMO WI-FI DO GRYCzy marzyłeś(-aś) kiedyś o posiadaniu swojego własnego routera Wi-Fi wyłącznie do grania? Już nie musisz marzyć: Dzięki trzypasmowemu ROG Rapture G...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.