Menu

Asus RT-AC1750U

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Bezprzewodowy dwuzakresowy router AC1750 z funkcjami kontroli rodzicielskiej i obsługą technice MU-MIMO Superszybka praca Wi-Fi z szybkością do 1750 Mb/s: Jednoczesna transmisja na pasmach 2.4G 3T3R + 5G 3T3R dla uzyskania łącznej przepustowości rzędu 1750 Mb/s.

Wyższa sprawność dzięki dwurdzeniowemu CPU: perfekcyjne szybkości transferu oraz pobierania/przesyłania poprzez router. Zarządzanie ruchem sieciowym ASUS QoS: Zoptymalizowany do strumieniowania w HD i rozgrywki online.

technika MU-MIMO do jednoczesnej rozgrywki kilku użytkowników: technika MU-MIMO zezwala na jednoczesne pobieranie plików poprzez kilku użytkowników, co optymalizuje rozgrywkę wieloosobową i likwiduje opóźnienia.

AiRadar 2.0 kierunkowe wzmocnienie sygnału: technika kształtowania wiązki inteligentnie wzmacnia sygnał bezprzewodowy. Najwyższa prędkość gigabitowego połączenia LAN: zapewnia Ci zrównoważone połączenie przewodowe z prędkością do 1000 Mb/s, co znakomicie przyda się do pozbawionego opóźnień strumieniowania wideo w 4K i rozgrywki online.

Kontrola rodzicielska: kontroluj i ograniczaj aktywność w Internecie każdego użytkownika z osobna. Konfiguracja w 3 nietrudnych krokach: W czasie krótszym niż 30 sekund i w tylko 3 nieskomplikowanych krokach możesz bez wysiłku skonfigurować swój router ASUS za pomocą prostego w użyciu interfejsu użytkownika.

Bezpieczeństwo: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, obsługa WPSZarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: DHCP, DDNS, System Event LogFunkcje specjalne: Zasilanie: Wejście AC: 110V~240V(50~60Hz) Wyjście DC: 12 V o maksymalnym prądzie 2.5 A Oprogramowanie: kryteria sprzętowe: Akcesoria w pakiecie: wymiary: 220 x 87 x 158 ~ cmPozostałe atrybuty:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.