Menu

Asus RT-ac65p

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Odkryj superszybkie połączenia bezprzewodoweChipset 802.11ac jest napędzany standardem Wi-Fi (5G Wi-Fi) piątej generacji, a także technologią 256QAM i gwarantuje routerowi RT-AC65P wyższe szybkości bezprzewodowe niżeli przy użyciu technologii w standardzie N.

Na paśmie 2,4 GHz osiąga on 450 Mb/s, w trakcie gdy na paśmie 5 GHz jest to już superszybkie 1300 Mb/s. Udoskonalona przepustowość zagwarantuje Ci sprawność, jakiej potrzebujesz do udoskonalenia swych wrażeń w trakcie rozrywki przez Wi-Fi.

Cieszysz się więc ultrapłynną rozgrywką online, surfowaniem w sieci i szybkim realizowaniem innych zadań wymagających pokaźnej przepustowości sieciowej – a wszystko to bez wykorzystania kabli.produktywna wielozadaniowość z dwurdzeniowym procesoremASUS RT-AC65P jest zaopatrzony w dwurdzeniowy procesor uniemożliwiający spadkom sprawności pracy, co jest problemem bardzo nieraz występującym u innych routerów.

Tak więc w choćby najistotniej obciążonej sieci domowej strumieniowanie filmów w jakości HD będzie nad wyraz płynne, latencja podczas rozgrywki online niska, a rozmowy internetowe i pobieranie plików niezakłócone.AiRadar – obsługa kształtowania wiązki TXDzięki wykorzystaniu technice kształtowania wiązki AiRadar, wysokowydajnemu wzmacnianiu sygnału, a także luksusowym możliwościom dostrojenia ASUS RF uzyskano pokaźniejszy zasięg, wyższą dynamikę i prędkość transferów , a także większą stabilność.technika MU-MIMORewolucyjna technika MU-MIMO zezwala na jednoczesne podłączenie do sieci kilku maszyn kompatybilnych z MU-MIMO i to przy maksymalnej szybkości każdego urządzenia.

*Wymagane jest/są urządzenie(-a) rodzaju klient z certyfikacją MU-MIMO. Oficjalna strona towaru ASUS. ASUS QoSASUS QoS gwarantuje przepustowość do transferów przychodzących i wychodzących jednocześnie przy połączeniach przewodowych i bezprzewodowych.

Możesz sterować wszystkimi urządzeniami rodzaju klient o różnorodnych maksymalnych prędkościach łączności bezprzewodowej, nadać najwyższego priorytetu swojej rozgrywce online i strumieniowaniu treści w HD, jak dodatkowo usunąć wszelkie problemy z opóźnieniami.spore możliwości Wi-Fi z przełomową technologią MU-MIMOTechnologia MU-MIMO gwarantuje każdemu kompatybilnemu urządzeniu3 własne dedykowane połączenie Wi-Fi, dzięki temu możesz w tym samym czasie złączyć mnóstwo maszyn bez obawy o spowolnienie sieci.

Co więcej RT-AC65P jest w stanie scalić z siecią sporo urządzeń kompatybilnych z technologią MU-MIMO z maksymalną szybkością każdego z tych urządzeń, w przeciwieństwie do charakterystycznej technologii MIMO pojedynczego użytkownika, gdzie urządzenia muszą czekać na swoją kolej do transmisji.

Kontrola rodzicielskaChroń swoje dziecko, gdy zacznie ono odkrywanie Internetu. Możesz monitorować aktywność, a także ograniczyć czas dostępu do Internetu za pośrednictwem każdego z maszyn, wprowadzając ustalone limity czasowe.Najwyższa osiągalna prędkość USB i wszechstronnośćGniazdo USB 3.1 (Gen 1) zezwala na przesyłanie informacji z szybkością nawet 10 razy wyższą przez USB 2.0.

Router RT-AC65P to naprawdę wyśmienite rozwiązanie do udostępniania plików i multimediów. Dodatkowo ASUS AiDisk oferuje zdalny dostęp i możliwość prędkiego udostępniania treści.bezawaryjna kontrola i optymalizacja z ASUSWRTDzięki zaimplementowaniu interfejsu użytkownika ASUSWRT masz możliwość konfigurowania, monitorowania i sterowania aplikacjami sieciowymi – a wszystko to w jednym miejscu za pomocą instynktownego pulpitu sterowania.

proponując szybką instalację w ciągu 30 sekund, wykrywanie wielu i elastyczne ustawienia, ASUSWRT pomaga Ci maksymalnie użyć skuteczność swej sieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.