Menu

Asus RT-AC86U

Cechy produktu

  • Producent ASUS 
  • Technologia xDSL 

Opis

Wolność bezprzewodowego łącza Bluetooth Odłącz kabel i korzystaj z zestawu słuchawkowego bezprzewodowo nawet przez 20 godzin3 dzięki technice Bluetooth. Ultraszybkie połączenie Wi-Fi z technikami NitroQAM™ i 5 GHz Quad-Stream Nieważne czy grasz online z silnymi rywalami, czy też strumieniujesz jakiś event w rozdzielczości 4K UHD, nie ma przy tym miejsca na lagi lub powolne buforowanie.

technika NitroQAM™ (1024-QAM) gwarantuje Ci maksymalne prędkości 5 GHz quad-stream (4x4) rzędu nawet 2167 Mbps, umożliwiając routerowi RT-AC86U osiągnięcie łącznej prędkości na poziomie 2917 Mbps. Każdy użytkownik Twojej sieci cieszy się więc płynnym strumieniowaniem i rozgrywką o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień.

potężny sprzęt, najwyższa produktywność Wraz z rosnącą popularnością urządzeń Wi-Fi 5 GHz, router musi zapewnić maksymalną osiągalną przepustowość w trybie 5 GHz, oferując przy tym bezawaryjne połączenie także na dalszych dystansach.

RT-AC86U jest wyekwipowany w uzupełniającą wewnętrzną antenę 5 GHz dla zapewnienia najwyższej wydajności strumieniowania w trybie 5 GHz quad-stream, podczas gdy funkcja RangeBoost widocznie udoskonala zasięg sygnału Wi-Fi na średnich i dalekich dystansach.

w dodatku najwyższej klasy 64-bitowy, dwurdzeniowy procesor 1,8 GHz zastosowany w RT-AC86U wnosi moc obliczeniową tego routera na całkiem nowy poziom. Pozwala na transfery danych przez USB z szybkością sięgającą 110 MB/s i zezwala na prędkości pobierania/przesyłania (przepustowość WAN-LAN) rzędu choćby 1600 Mbps.

Zintegrowany bezpłatny akcelerator rozgrywki Czas ping, a także variance to kluczowe parametry technologiczne, które wpływają na responsywność w czasie rozgrywki online, a ich wartości potężnie zależą od tego, jaką drogą zestawy podążają do swojego celu, a także z powrotem.

Funkcja Gamers Private Network® (GPN®) od WTFast® automatycznie optymalizuje tę trasę, wybierając najbardziej efektywną drogę dla kompletów gry, czego rezultatem jest stale niska wartość ping i niewielkie straty zestawów.

Router RT-AC86U oferuje bezpłatną optymalizację tego typu dla przyspieszenia jednego wybranego urządzenia na raz, dzięki temu możesz cieszyć się ulepszonymi wynikami w kompatybilnych z tą technologią grach online w trybie multi-player.

nieprzeciętny zasięg Dzięki nowatorskiej konstrukcji anteny routera ASUS i nowej technice Range Boost uzyskano zarówno istotnie pokaźniejszy zasięg, jak i udoskonaloną stabilność sygnału. Technika przesyłania AiRadar umożliwia celową koncentrację przesyłanego sygnału na Twoje urządzenia, co powoduje, że sygnał Wi-Fi jest szybszy, bardziej jednostajny i silniejszy.

dopasowująca się QoS — priorytet dla Twoich gier zwiększ swoją przepustowość gamingową za pomocą technice QoS (Quality of Service), która pozwala Ci nadać priorytet pakietom i innym procesom pochodzącym od gier.

Możesz nawet przypisać kompletne dedykowane pasmo w czasie rozgrywki w trybie solo, co czyni z routera RT...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.