Menu

Asus RT-AC88U

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

RT-AC88U ekspresowo wynosi sieć bezprzewodową na wyższy poziom. Najnowsza technika NitroQAM™ rozszerza prędkość Wi-Fi dla każdego użytkownika i urządzenia w obleganej sieci. Dzięki posiadaniu najszerszego zasięgu, niezwłocznych portów USB i super szybkości WAN/LAN oraz całkowitemu bezpieczeństwu i 8 gigabitowym portom LAN, RT-AC88U jest urządzeniem kompletnym i perfekcyjnym.

Najwyższa jakość grania i streamingu w jakości 4K technika NitroQAM™ - brak zakłóceń Bez względu na to, czy grasz online, czy przekazujesz strumieniowo wydarzenie na żywo w jakości 4K/UHD, lagi i buforowanie po prostu nie wchodzą w grę.

technologia NitroQAM™ (1024-QAM) zaimplementowana w RT-AC88U, proponuje łączną szybkość Wi-Fi 3167 Mb/s, dzięki temu wszyscy użytkownicy sieci mogą radować się przesyłem bez zakłóceń i grą online bez opóźnień.

PODWÓJNE DOŁADOWANIE W GRACH Ciesz się brakiem opóźnień podczas grania online, dzięki usztywnionej skuteczności Internetu i domowej sieci! gratisowy przyspieszacz do gier we wnętrzu Czas i odchylenie impulsu to krytyczne cechy technologiczne, które wpływają na szybkość reakcji w grach online, a ich wartości zależą w obfitym stopniu od miejsca pochodzenia i miejsca docelowego kompletu gry.

Gamers Private NetworkTM (GPN™) od WTFastTM samoczynnie wykonuje optymalizację trasy, wybierając najszczególniej produktywną drogę dla pakietów gier, co obniża czas impulsu i minimalizuje utratę pakietów. Z RT-AC88U optymalizacja i przyśpieszenie jednego urządzenia w danym czasie jest gratisowa.

Możesz korzystać z dobrych osiągów we wspieranych grach typu multiplayer Wieloplatformowość prędkość sieci wpływa na każde urządzenie, na którym grasz i na każdą platformę, na której grasz. ASUS RT-AC88U zagwarantuje przepustowość i zasięg dla wszystkich sprzętów do gier - od konsoli po komputery i urządzenia mobilne oraz obsługuje każdy system operacyjny, w tym Windows®, Mac OS® i Linux®.

Adaptacyjna QoS - ustaw priorytet dla gry rozszerz przepustowość gier dzięki zastosowaniu adaptacyjnej QoS (jakość usługi), umożliwiającej nieskomplikowane ustawienie priorytetu dla zestawów gier i innych działań.

Możesz nawet przypisać pełne przeznaczone pasmo podczas grania w trybie gracz solo, dzięki czemu RT-AC88U zostanie rewelacyjnym sojusznikiem w grze bez opóźnień w dowolnym miejscu w domu. Uwolnij zasoby komputera w trakcie gry Sieć to tylko połowa sukcesu, jeśli chodzi o sprawność gry.

Programy antywirusowe oraz aplikacje mogą zużywać cenną pojemność procesora i pamięć, które mogłyby być wykorzystane w grze. Dzięki funkcji AiProtection w RT-AC88U, możesz śmiało wyłączyć te narzędzia w trakcie gry, dzięki temu wszelkich dostępne zasoby zostaną wykorzystane do gry.

Rozrywka wszędzie w inteligentnym domu Szerokość pasma dla wszystkich RT-AC88U to mistrz rozrywki. Może obsługiwać tyle sprzętów, ile zaprosisz osób, jednocześnie prowadząc kilka transmisji w jakości Full HD 1080p.

Poza obsługą treś...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.