Menu

Asus RT-AC88U

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

RT-AC88Uobsługuje technikę ASUS AiMesh Rutery firmy ASUS zostały zaprojektowane z myślą o zagwarantowaniu użytkownikom najlepszego realnego zasięgu Wi-Fi. W większości przypadków pojedynczy ruter ASUS zapewni Ci stabilne i bezusterkowe połączenie bezprzewodowe w każdej części Twojego domu.

Zasięg sygnału może jednak zostać ograniczony przez mnóstwo zróżnicowanych czynników, takich jak np. Rozplanowanie pokojów, zaimplementowane materiały budowlane, a nawet umeblowanie! Jeśli w Twoim domu są jakieś martwe punkty albo miejsca z niestabilnym sygnałem, to ASUS AiMesh jest dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem!

AiMesh to postępowa, nowa technika rutera, która łączy ze sobą kilka ruterów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Możesz wiązać ze sobą różne modele ruterów ASUS, dzięki temu po zakupie nowego rutera nie musisz już wyrzucać starego – od dzisiaj możesz go użyć do poszerzenia swojej sieci AiMesh!

System AiMesh zapewnia Ci oszczędność czasu, umożliwiając scentralizowane sterowanie wszystkimi ruterami, a niezwykle płynna obsługa roamingu oznacza, iż nigdy więcej nie musisz już przełączać między sieciami.

Więcej informacji o technice uzyskasz klikając TUTAJ. Technika NitroQAM™ - brak zakłóceń Bez względu na to, czy grasz online, czy przekazujesz strumieniowo wydarzenie na żywo w jakości 4K/UHD, lagi i buforowanie po prostu nie wchodzą w grę.

technika NitroQAM™ (1024-QAM) zaimplementowana w RT-AC88U, proponuje łączną szybkość Wi-Fi 3167 Mb/s, dzięki czemu wszyscy użytkownicy sieci mogą radować się przesyłem bez zakłóceń i grą online bez opóźnień.darmowy przyspieszacz do gier wewnątrz Czas i odchylenie impulsu to krytyczne atrybuty techniczne, które wpływają na szybkość reakcji w grach online, a ich wartości zależą w dużym stopniu od miejsca pochodzenia i miejsca docelowego kompletu gry.

Gamers Private NetworkTM (GPN™) od WTFastTM samoczynnie wykonuje optymalizację trasy, wybierając najistotniej efektywną drogę dla zestawów gier, co zmniejsza czas impulsu i minimalizuje utratę zestawów. Z RT-AC88U optymalizacja i przyśpieszenie jednego urządzenia w danym czasie jest gratisowa.

Możesz korzystać z korzystnych osiągów we wspieranych grach typu multiplayerAdaptacyjna QoS - ustaw priorytet dla gry rozszerz przepustowość gier dzięki zastosowaniu adaptacyjnej QoS (jakość usługi), umożliwiającej przystępne ustawienie priorytetu dla pakietów gier i innych działań.

Możesz choćby przypisać pełne asygnowane pasmo podczas grania w trybie gracz solo, dzięki czemu RT-AC88U zostanie nieprzeciętnym sojusznikiem w grze bez opóźnień w dowolnym miejscu w domu. Urządzenie jest kompatybilne z najmocniej lubianymi konsolami, w tym PlayStation®3, PlayStation®4, PS4™ Pro, PlayStation®Vita, Wii U, 3DS i Xbox One.Szerokość pasma dla wszelkich RT-AC88U to mistrz rozrywki.

Może obsługiwać tyle maszyn, ile zaprosisz osób, jednocześnie prowadząc kilka transmisji w jakości Full HD 1080p. Poza obsługą treści, RT-AC88U pozwala uczynić dom inteligentniejszym...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.