Menu

Asus RT-N12

Cechy produktu

  • Producent ASUS 
  • Technologia xDSL 

Opis

Router/AP/rozszerzacz zasięgu 3-w-1 dla obszernych środowisk Asus RT-N12+

parametry główne:
- 3 tryby w 1 urządzeniu - bezprzewodowy router/AP/zwiększacz zasięgu
- Dwie zewnętrzne anteny 5dBi zapewniają silniejsze, szersze pokrycie sygnałem
- Alokacja przepustowości i kontrola dostępu z 4 identyfikatorami SSID

ASUS RT-N12+ to bezprzewodowy router 300Mbps N z możliwością przewodowego i bezprzewodowego łączenia z siecią, opracowany specjalnie dla znikomych firm i biur prowadzonych w domach. Dzięki technice 2T2R MIMO i dwóm zewnętrznym antenom 5dBi, router RT-N12+ zagwarantuje rozszerzone pokrycie sygnałem, dzięki temu znakomicie nadaje się do strumieniowania filmów HD, rozmawiania poprzez protokół VoIP i grania poprzez Internet. Dzięki nieszablonowej funkcji Quick Internet Setup (szybka konfiguracja Internetu) i graficznemu interfejsowi użytkownika, RT-N12+ jest przystępny w instalacji i obsłudze choćby dla nowicjuszy! RT-N12+ zezwala na utworzenie 4 identyfikatorów SSID, dzięki czemu użytkownicy mogą w sposób rozciągliwy zarządzać dostępem do Internetu i przydzielać przepustowość różnym sieciom.

Silne i pokaźne pokrycie sygnałem
usztywniona siła sygnału i szersze pokrycie sygnałem dla pokaźnych domów mieszkalnych i biur dzięki zewnętrznym antenom 5dBi. Design urządzenia perfekcyjnie pasuje na dodatek do wykorzystania w budynkach z urządzeniami klienckimi umieszczonymi na różnorodnych piętrach.

Dostęp dla gości i pełna kontrola każdego urządzenia

Równoległe tworzenie kilku sieci pozwala na sprężystą kontrolę dostępu, nadawanie przeróżnych priorytetów członkom zespołu i gościom i nie wymaga dzielenia się hasłami. Dzięki czemu osiągalna jest stała łączność, a ryzyko nieuprawnionego dostępu zostaje zminimalizowane.

sprawna kontrola i optymalizacja dzięki ASUSWRT
ASUSWRT pozwala na konfigurację, monitorowanie i kontrolowanie aplikacji sieciowych w sposób intuicyjny. Rozwiązanie pozwala zarządzać wszystkimi urządzeniami klienckimi i ustawieniami przy pomocy jednego interfejsu graficznego.

Łatwa instalacja w 3 krokach
Skorzystaj ze smartfona, tabletu albo komputera PC, by skonfigurować router marki ASUS w ciągu 30 sekund w trzech nieskomplikowanych krokach. Wystarczy podłączyć kable do routera, uruchomić przeglądarkę i progresywnać zgodnie z poleceniami kreatora instalacji,zespoić się z intranetem.

prędkie i nieskomplikowane zwiększenie pokrycia sygnałem Wi-Fi
Tryb uniwersalnego wzmacniacza sygnału zwiększa zasięg Wi-Fi każdego charakterystycznego routera bezprzewodowego, zachowując płynną i szybką łączność choćby w budynkach wielopiętrowych.

Obsługa serwerów VPN
Łatwe tworzenie serwerów VPN - surfuj po Internecie i korzystaj ze swoich danych niezależnie od tego gdzie jesteś. Dzięki szyfrowaniu MPPE transmisja informacji jest zawsze bezpieczna.EAN: 4716659866503
Gwarancja: rękojmia 36 miesięcy
Kod dostawcy: RT-N12+
Model: RT-N12+
wariant: xDSL
Annex: Nie dotyczy
Architektura sieci: FastEthernet
Porty we/wy: 1 x WAN (RJ-45)
Standardy: IPv6
Pasmo: 2,4 GHz
ilość anten: 2
Antena: Zewnętrzna stała
Zysk anteny: 5 dBi
Bezpieczeństwo: - 64-bit WEP- 128-bit WEP- WPA2-PSK- WPA-PSK- WPA-Enterprise- WPA2-Enterprise- Obsługa WPS
Funkcje specjalne: - Praca w 3 trybach operacyjnych: Router/Most/AP- Wykrywanie sprzętów- Przywracanie oprogramowania sprzętowegoWAN:- automatyczny adres IP- Statyczny adres IP- PPPoE (MPPE)- PPTP- L2TPZarządzanie: - UPnP- IGMP v1/v2/v3- DNS Proxy- Klient NTP- DDNS- Włącznik portu- Serwer wirtualny- DMZVPN:- IPSec Pass-Thr- PPTP Pass-Thr- L2TP Pass-Thr- PPTP Server
Zasilanie: Zasilacz: wejście AC 110-240V (50/60Hz), wyjście: 12V 0.5A
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8.1
Akcesoria w pakiecie: - Router- przewód RJ45- Karta gwarancyjna- Dokumentacja- Zasilacz
Kolor: Czarny
Waga: 180 g
wymiary: - Szerokość: 146 mm- Głębokość: 111 mm- Wysokość: 24 mm
Pozostałe cechy: N300, 300Mbps (802.11n)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.