Menu

ASUS USB-N14 KARTA USB WIRELESS 802.11n, 300Mbit USB-N14 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Cechy produktu

  • Producent ASUS 

Opis

Bezprzewodowy adapter N300 USBPodwójna, odczepialna, potężna antena 5dBi zapewnia 10-krotnie większe pokrycie sygnałemDołączony przedłużacz kabla USB lepsze umiejscowienie urządzenia w celu uzyskania najlepszego odbioruEZ WPS - Konfiguracja ustawień Wi-Fi w 2 krokach dzięki przyciskowi WPS innowacyjna szybkość NWi-Fi 802.11n oferuje szybkość połączenia niezbędną do uzyskania płynnego strumieniowania zawartości HD, korzystania z trybu multiplayer w grach komputerowych, pobierania plików i innych zadań.przewód o dostosowywanej długości polepsza sygnałUzyskaj większą elastyczność podczas instalacji USB-N14 dzięki dołączonemu przedłużaczowi kabla USB.

pokaźniejsza swoboda umieszczenia urządzenia przekłada się na ulepszony sygnał. Zewnętrzna konkretna antena zagwarantuje 10-krotnie* pokaźniejsze pokrycie sygnałem.Dzięki odczepialnej, mocnej antenie użytkownik może uzyskać pokrycie sygnałem choćby 10-krotnie* obszerniejsze, w sytuacji adapterów obsługujących kanon łączności bezprzewodowej G.

Odczepialny design oznacza, iż anteny można w dowolnej chwili przyczepiać i odczepiać, a w przyszłości wymienić na inne, jeśli zajdzie taka potrzeba. *Zweryfikowane przez wewnętrzne testy marki ASUS.

Rzeczywiste osiągi mogą się różnić w zależności od sieci i czynników środowiskowych. Natychmiastowa konfiguracjaWystarczy ustanowić połączenie pomiędzy routerem i urządzeniami przez dwukrotne naciśniecie przycisku.

Router samoczynnie je wykryje i włączy do sieci. Nie jest potrzebna do tego instrukcja, a bezpieczeństwo połączenia gwarantuje silne szyfrowanie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.