Menu

D-Link DIR-842

Cechy produktu

  • Producent D-Link 
  • Technologia xDSL 

Opis

Router Wi-Fi AC1200 Cloud (DIR-842) wyekwipowany w gigabitowe porty Ethernet i technikę ultraszybkiej, bezprzewodowej transmisji informacji Wireless AC, zezwala na bezproblemowe i jednostajne połączenie sieciowe pozbawione zakłóceń.
innowacyjne funkcje zabezpieczeń pozwalają na zapewnienie ochrony informacji przed niechcianymi intruzami, a powiększony zasięg i niezawodność gwarantowane przez technologię Wireless AC pozwalają korzystać z połączenia nawet przy obszernym obciążeniu sieci i w pomieszczeniach, w których siła sygnału jest słaba.

Superszybka transmisja informacji
Dzięki prędkości połączenia Wi-Fi dochodzącej do 1200 Mb/s1 (867 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz) można bezproblemowo sprostać coraz pokaźniejszym wymogom stawianym poprzez wymagające aplikacje multimedialne.
w dodatku porty 10/100/1000 Gigabit Ethernet mocną i niezawodną współpracę z takimi urządzeniami, jak inteligentne telewizory, konsole do gier i dyski sieciowe.

Niezwykła sprawność technice Dual-Band

oglądaj strony, czatuj i wysyłaj wiadomości e-mail w paśmie 2,4 GHz za pomocą smartfonu albo komputera, a także równocześnie strumieniuj multimedia cyfrowe w paśmie 5 GHz za pomocą odtwarzacza multimedialnego i tabletu.

Łatwa konfiguracja i wyśmienita ochrona
Udostępnianie połączenia bezprzewodowego wcale nie musi być skomplikowane. Starczy otworzyć przeglądarkę internetową, żeby włączyć kreator instalacji, a następnie skonfigurować urządzenie przez wykonanie prostych czynności.
Można na dodatek skonfigurować strefę gości, która gwarantuje dostęp internetowy do pewnych zasobów bez dostępu do pozostałej części sieci.
Alternatywnie można pobrać darmową aplikację QRS (Quick Router Setup) na systemy iOS i Android, która zezwala na bezpośrednie konfigurowanie routera za pomocą smartfonu lub tabletu — bez udziału komputera.

1. Maksymalną przepustowość transmisji bezprzewodowej podano zgodnie z normami IEEE 802.11ac i IEEE 802.11n. Rzeczywista przepustowość informacji może być inna. Rzeczywista przepustowość informacji może być mniejsza ze względu na warunki w sieci i warunki otoczenia, takie jak ilość ruchu sieciowego, materiał konstrukcyjny i kompozycja budynku, a także występowanie innych sieci. Wielki wpływ na zasięg sygnału sieci bezprzewodowej posiadają warunki otoczenia. Zasięg sieci bezprzewodowej oraz wartości przepustowości to wskaźniki względne D-Link. Bazują na standardowych wskaźnikach zasięgu i przepustowości standardowych dla produktów bezprzewodowych D-Link działających w paśmie G. Maksymalna przepustowość bazuje na urządzeniach D-Link 802.11n.


kryteria sprzętowe
wymogi środowiskowe:Temperatura:- Operacyjne: 0 do 40 °C- Przechowywania: -20 do 65 °CWilgotność:- Operacyjne: 10% do 90% bez kondensacji- Przechowywania: 5% do 95% bez kondensacjiSystemowe:- Windows 8/7 / Vista albo Mac OS X 10.6 albo nowszy- Internet Explorer 9, Firefox 20.0, Chrome 25.0, Safari 5.1, lub inny- Karta sieciowa- przewód / modem DSL

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.