Menu

D-Link DIR-853

Cechy produktu

  • Producent D-Link 

Opis

DIR-853 to produktywny i niedrogi router asygnowany dla użytkowników domowych oraz niewiele znaczących biur. Router udostępnia nad wyraz szybkie połączenia bezprzewodowe do 1300 Mbit/s, a w sytuacji awarii głównego łącza zezwala na współdzielenie połączenia szerokopasmowego przez modem 3G/LTE. Dzięki technologii MU-MIMO dużo podłączonych sprzętów jednocześnie może korzystać z sprawnych połączeń i przesyłać szerokie pliki, strumieniować wideo lub grać online bez zakłóceń.

zastosowana w DIR-853 zapora sieciowa i zaawansowanego technologie rozszerzające poziom ochrony zapewniają bezpieczne przesyłanie danych i bronią użytkowników przed atakami z sieci.

Router, który zezwala na tworzenie bezpiecznych tuneli VPN (Virtual Private Network), zostałwyposażony w mechanizm oczyszczania treści SafeDNS/SkyDNS zezwalający blokować treści w sytuacji dzieci albo ograniczać dostęp do wybranych serwisów pracownikom. Na dodatek można chronić sieć domową przed atakami przez wyłączenie sieci WiFi przy pomocy specjalnego przycisku. Urządzenia podłączone przez kable LAN nie tracą wówczas połączenia z Internetem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.