Menu

D-Link DIR-878

Cechy produktu

  • Producent D-LINK 
  • Technologia xDSL 

OpisWybrane cechyMaksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej Mb/s 1300
wariant połączenia Router WIFI
LAN [szt.] 4
Częstotliwość pracy 2,4 GHz/5 GHz
Transmisja obrazu HD bez opóźnień i utraty jakości

DIR-878 proponuje najwyższą sprawność dla użytkowników, którzy oczekują jednostajnej sieci Wi-Fi podczas przesyłania strumieniowego HD i grania w gry na wielu urządzeniach. Router jest asygnowany do obsługi technologii MU-MIMO, która gwarantuje najwyższą przepustowość dla każdego urządzenia z osobna.


MU?MIMO

Router WiFi AC1900 w pełni wspiera technikę MU-MIMO, gwarantując jednoczesną maksymalną wydajność i przepustowość wszystkim urządzeniom podłączonym do sieci WiFi. Przekłada się to na pokaźnie udoskonaloną dystrybucję informacji niżeli w przypadku konwencjonalnych routerów. Każdy z użytkowników może korzystać ze swych ulubionych treści: oglądać multimedia w jakości HD, przesyłać szerokie pliki lub grać online bez opóźnień, ze stale przystępnym stabilnym połączeniem.


Jeszcze więcej mocy obliczeniowej

sprawny dwurdzeniowy procesor, jednoczesne cztery strumienie , a także inteligentna technika QoS zagwarantuje skuteczność sieci WiFi na najwyższym poziomie.


Gwarancja optymalnej przepustowości

Nie wszystkie pasma WiFi są takie same. DIR-878 wybiera, które z nich będzie najkorzystniejsze i łączy z nim Twoje urządzenia przenośne. Wszystko po to, by zapewnić maksymalny komfort korzystania z sieci, bez opóźnień i zakłóceń.


Kształtowanie wiązki sygnału (SmartBeam Forming)

polepsza zasięg poprzez kierowanie pasma do sprzętów w trakcie przemieszczania się po domu. Dzięki temu, bez utraty jakości sygnału możesz przesyłać filmy HD, surfować w Internecie i grać w gry online w dowolnym miejscu.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.