Menu

D-Link DWR-730

Cechy produktu

  • Producent D-Link 
  • Technologia GSM 

Opis

mobilny Router HSPA+ DWR-730 umożliwia dostęp do szerokopasmowych sieci bezprzewodowych na całym świecie.
Po uzyskaniu połączenia można przesyłać informacje i korzystać ze strumieniowej transmisji multimedialnej w ruchu. Po włożeniu karty SIM można współużytkować połączenie internetowe 3G poprzez bezpieczną sieć bezprzewodową 802.11g.

Stały kontakt z dowolnego miejsca
Router jest tak minimalny i lekki, że można go nosić w kieszeni. Nie trzeba się zastanawiać, gdzie go umieścić, ponieważ działa z zasilaniem akumulatorowym, które zapewnia do czterech godzin nieprzerwanego połączenia z transmisją danych. Dzięki technologii szerokopasmowej 3G HSPA+ router pobiera dane z szybkością do 21,6 Mb/s (wysyła z prędkością do 5,76 Mb/s), jest to więc perfekcyjne urządzenie do korzystania z Internetu, np. Podróży.

Zgodność ze standardami SMS
DWR-730 może realizować wszystkie funkcje związane z przesyłaniem wiadomości tekstowych, jakie oferuje telefon komórkowy — wysyłanie, odbieranie, odpowiadanie, przekazywanie i likwidowanie. Można na dodatek wyświetlać listę kontaktów zapisaną na karcie SIM. Menedżer kontaktów zezwala na także edycję, dodawanie, oraz importowanie kontaktów.

zaawansowane zabezpieczenia sieciowe

Router ma wbudowaną zaporę, która chroni przed potencjalnymi atakami z Internetu. Są w niej stosowane najkorzystniejsze metody szyfrowania transmisji bezprzewodowej (WPA/WPA2), co uniemożliwia podsłuchiwaniu.

Prosta instalacja i obsługa
Router można momentalnie i z łatwością zainstalować niemal wszędzie. Jest niezwykle wygodny w sytuacjach, gdy trzeba momentalnie skonfigurować improwizowaną sieć bezprzewodową, a także gdy dostęp do tradycyjnej sieci jest niemożliwy.


Pozostałe parametry
Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej:- WEP 64-bit/128-bit- WPA-PSK Auto(TKIP/AES)- WAP2-PSK Auto(TKIP/AES)- Przycisk WPSZaawansowane funkcje:- zastosowany firewall- zastosowana zapora NAT- UPnPAntena:- zaimplementowana antena 3G, a także antena Wi-FiKontrolki LED:- Siła sygnału- Bateria - Wi-Fi- SMS

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.