Menu

D-Link DWR-921

Cechy produktu

  • Producent D-Link 
  • Technologia GSM 

Opis

Router LTE 4G marki D-Link (DWR-921) umożliwia dostęp oraz współużytkowanie szerokopasmowej sieci komórkowej LTE 4G albo 3G. Po połączeniu użytkownik może przesyłać informacje, strumieniowo przesyłać materiały multimedialne i wysyłać wiadomości SMS.

starczy umieścić w urządzeniu kartę SIM/USIM, aby współużytkować połączenie LTE 4G albo 3G z Internetem za pośrednictwem bezpiecznej sieci bezprzewodowej albo jednego z czterech dostępnych portów Ethernet.

Router LTE 4G DWR-921 został zaprojektowany tak, aby zapewniać nieprzerwane połączenie z Internetem. Funkcja obsługi równocześnie sieci LTE 4G jak i 3G pozwala samoczynnie przełączać się na sieć 3G w sytuacji, kiedy osłabnie sygnał sieci LTE 4G.

Z kolei dodatkowa opcja połączenia z siecią WAN xDSL/FTTH poprzez przewód Ethernet gwarantuje połączenia z Internetem choćby w przypadku, kiedy łącze stałe albo sieć komórkowa ulegną awarii.szybki Internet w sieci komórkowejRouter 4G LTE pozwala nawiązywać połączenia z siecią LTE 4G, oferując możliwość pobierania informacji z maksymalną szybkością 100 Mb/s i przesyłania danych z maksymalną prędkością do 50 Mb/s.

Pozwala to komfortowo korzystać ze stron WWW, a równocześnie strumieniowo przesyłać muzykę i filmy bez konieczności buforowania.Bezpieczne połączenia przewodowe i bezprzewodoweRouter DWR-921 stosuje podwójną zaporę sieciową (SPI i NAT), co pozwala zapobiec potencjalnym atakom przeprowadzanym przez Internet.

Szyfrowanie sieci bezprzewodowej przy użyciu standardów WPA/WPA2 zapewnia jej bezpieczeństwo, dzięki temu połączenia LTE 4G albo 3G mogą być udostępniane do współużytkowania w bezpieczny sposób, bez obawy o to, iż do sieci mogą posiadać dostęp nieuprawnieni użytkownicy.Szybka i prosta konfiguracjaRouter LTE 4G DWR-921 można zainstalować w prosty sposób, praktycznie w dowolnym miejscu.

Urządzenie doskonale sprawdza się w sytuacjach, w których wymagana jest sieć bezprzewodowa, a także w miejscach, gdzie niemożliwy jest (przewodowy albo bezprzewodowy) dostęp do Internetu. Urządzenie DWR-921 można choćby zainstalować w autobusach, pociągach albo na łodziach, co pozwala pasażerom sprawdzać pocztę elektroniczną lub prowadzić rozmowy sieciowe w trakcie podróży.Pozostałe atrybuty- Maksymalnie 150 Mb/s do/od klientów sieci 802.11n- Wysyłanie do sieci LTE: maksymalnie 50 Mb/s- Pobieranie z sieci LTE: maksymalnie 100 Mb/s- Pasmo UMTS/HSDPA/HSUPA: 900/2100 MHz- Klasa zasilania 3- Pasmo LTE: 900/1800/2600/800 MHz- Przepuszczanie pakietów sieci VPN L2TP/PPTP/IPSEC- Kontrolki statusu WAN, LAN, WLAN, LTE, 4G, 3G, SMS, Sygnał- Temperatura podczas pracy: od 0 °C do 40 °C- Wilgotność powietrza w trakcie pracy: od 10% do 90% (bez kondensacji)- CE- Wi-Fi Certified

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.