Menu

D-Link DWR-921

Cechy produktu

  • Producent D-Link 
  • Technologia GSM 

Opis

Router LTE 4G producenta D-Link (DWR-921) zezwala na dostęp, a także współużytkowanie szerokopasmowej sieci komórkowej LTE 4G lub 3G. Po połączeniu użytkownik może przesyłać dane, strumieniowo przesyłać materiały multimedialne i wysyłać wiadomości SMS. Starczy umieścić w urządzeniu kartę SIM/USIM, aby współużytkować połączenie LTE 4G albo 3G z Internetem za pośrednictwem bezpiecznej sieci bezprzewodowej albo jednego z czterech przystępnych portów Ethernet. Router LTE 4G DWR-921 został zaprojektowany tak, by zapewniać nieustanne połączenie z Internetem. Funkcja obsługi zarówno sieci LTE 4G jak i 3G pozwala automatycznie przełączać się na sieć 3G w sytuacji, kiedy ołabnie sygnał sieci LTE 4G. Z kolei dodatkowa opcja połączenia z siecią WAN xDSL/FTTH poprzez przewód Ethernet gwarantuje połączenia z Internetem nawet w przypadku, kiedy łącze stałe albo sieć komórkowa ulegną awarii.

prędki Internet w sieci komórkowej
Router 4G LTE pozwala nawiązywać połączenia z siecią LTE 4G, proponując możliwość pobierania danych z maksymalną szybkością 100 Mb/s, a także przesyłania danych z maksymalną prędkością do 50 Mb/s. Pozwala to wygodnie korzystać ze stron WWW, a jednocześnie strumieniowo przesyłać muzykę i filmy bez konieczności buforowania.

Bezpieczne połączenia przewodowe i bezprzewodowe
Router DWR-921 stosuje podwójną zaporę sieciową (SPI i NAT), co pozwala zapobiec potencjalnym atakom przeprowadzanym poprzez Internet. Szyfrowanie sieci bezprzewodowej przy użyciu standardów WPA/WPA2 gwarantuje jej bezpieczeństwo, dzięki czemu połączenia LTE 4G albo 3G mogą być udostępniane do współużytkowania w bezpieczny sposób, bez obawy o to, iż do sieci mogą posiadać dostęp nieuprawnieni użytkownicy.

Szybka i prosta konfiguracja
Router LTE 4G DWR-921 można zainstalować w prosty sposób, praktycznie w dowolnym miejscu. Urządzenie nieprzeciętnie sprawdza się w sytuacjach, w których wymagana jest sieć bezprzewodowa, a także w miejscach, gdzie niemożliwy jest (przewodowy lub bezprzewodowy) dostęp do Internetu. Urządzenie DWR-921 można choćby zainstalować w autobusach, pociągach lub na łodziach, co pozwala pasażerom sprawdzać pocztę elektroniczną lub prowadzić rozmowy sieciowe podczas podróży.
Pozostałe atrybuty
- Maksymalnie 150 Mb/s do/od klientów sieci 802.11n- Wysyłanie do sieci LTE: maksymalnie 50 Mb/s- Pobieranie z sieci LTE: maksymalnie 100 Mb/s- Pasmo UMTS/HSDPA/HSUPA: 900/2100 MHz- Klasa zasilania 3- Pasmo LTE: 900/1800/2600/800 MHz- Przepuszczanie kompletów sieci VPN L2TP/PPTP/IPSEC- Kontrolki statusu WAN, LAN, WLAN, LTE, 4G, 3G, SMS, Sygnał- Temperatura w trakcie pracy: od 0 °C do 40 °C- Wilgotność powietrza w trakcie pracy: od 10% do 90% (bez kondensacji)- CE- Wi-Fi Certified

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.