Menu

D-Link DWR-932

Cechy produktu

 • Producent D-Link 

Opis

Router mobilny D-Link DWR-932 3G/4G LTE

D-Link DWR-932 4G LTE Mobile Wi-Fi Hotspot 150 Mbps to przenośny hotspot szybkiego łącza szerokopasmowego w standardzie 4G/LTE kategorii 4.
DWR-932 korzysta z połączenia internetowego 4G gwarantując prostą i szybką sieć Wi-Fi w dowolnym miejscu.

przenośny rozmiar i zasilanie bateryjne pozwalają na udostępnianie połączenia wszędzie. Udostępnij pojedyncze połączenie z przyjaciółmi lub współpracownikami, by wysyłać i odbierać wiadomości e-mail, surfować po Internecie dopasowywać się z VoIP, na wielu urządzeniach w tym samym czasie.

Router oferuje prędki, szerokopasmowy dostęp do wielu sprzętów Wi-Fi, takich jak smartfony, tablety i komputery mobilne. Zastosowana zapora chroni przed atakami w Internecie, a typowe zabezpieczenia WPA / WPA2 zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi do sieci. Znikomy, aby mieścił się w kieszeni z akumulatorem o szerokiej pojemności, pozwala pracować i grać dłużej w podróży.

Podłącz się gdziekolwiek

Po prostu włóż kartę SIM z obsługą danych i udostępnij Internet, żeby być z rodziną i znajomymi w kontakcie. Idealny dla podróży biznesowych, by podzielić się połączeniami internetowymi w trakcie spotkania lub podczas podróży, umożliwiając wszystkim swym towarzyszom podróży dostęp do Internetu, niezależnie od tego, czy używają notebooka czy urządzenia mobilnego.

rozciągliwe wykorzystanie

zastosowana bezprzewodowa sieć Wi-Fi Hotspot DWR-932 4G LTE o prędkości 150 Mb/s zapewnia natychmiastową łączność w konkretnym, a jednocześnie przenośnym urządzeniu, któreposiada się w kieszeni, gdziekolwiek jesteś. Protokół Wi-Fi Protected Setup (WPS) umożliwia utworzenie bezpiecznej sieci Wi-Fi przy pomocy jednego naciśnięcia przycisku. Akumulator o obszerności 2640mAh Li-on zezwala na dłuższe utrzymywanie połączenia i jest kompatybilny z oprogramowaniem plug-and-play bez nieprzystępnego oprogramowania. Połączenie dzięki DWR-932 Mobile Wi-Fi Hotspot 150 Mbps jest szybke, łatwe i komfortowe.

Gwarancja: 24 miesiące

liczba portów: 1xMicroUSB 1xUSIM

Funkcje routera mobilnego D-Link DWR-932 3G/4G LTE

 • Zakres częstotliwości:
  -GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz
  -UMTS/HSDPA/HSUPA: 2100/900 MHz FDD-LTE: Częstotliwość: 1, 3, 7, 8, 20 lub TDD-LTE: Częstotliwość 38
  -Klasa wyjścia zasilania LTE: 23 dBm (klasa 3)
 • Przepustowość
  -Pobieranie do 150 Mb/s
  -Wysyłanie do 50 Mb/s
 • Bezpieczeństwo
  -WPA/WPA2 PSK Auto (TKIP/AES)
  -WPS
 • innowacyjne funkcje
  -zastosowana zapora sieciowa
  -wbudowany NAT
  -UPnP
 • Interfejsy
  -802.11n/g/b wireless LAN
  -Interfejs karty USIM 6-pin
  -Port Micro-USB
 • Anteny
  -DL MIMO (2x2)
  -2x2 wewnętrzne anteny Wi-Fi
 • Zasilanie
  -DC 5 V/1 A ± 5%
  -Bateria 2640 mAh Li-ion

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.