Menu

D-Link DWR-953

Cechy produktu

  • Producent D-Link 
  • Technologia GSM 

Opis

Router Wi-Fi AC1200 4G LTE (DWR-953) zagwarantuje dostęp do nad wyraz prędkiego, szerokopasmowego połączenia internetowego LTE 4G w całym domu. Po połączeniu użytkownik może luźno surfować po Internecie, odtwarzać materiały multimedialne (np.

YouTube, Vimeo) oraz wysyłać wiadomości SMS. Starczy umieścić kartę SIM w urządzeniu,scalić się z Internetem 4G LTE korzystając z bezpiecznej sieci Wi-F albo jednego z czterech dostępnych portów Gigabit Ethernet LAN.

Na wypadek awarii jednego z łączy można dodatkowo skonfigurować zapasowe połączenie internetowe. Router Wi-Fi zagwarantuje dostęp do niezwykle szybkiego, szerokopasmowego połączenia internetowego LTE 4G w całym domu.

wystarczy umieścić kartę SIM w urządzeniu,połączyć się z Internetem 4G LTE korzystając z bezpiecznej sieci Wi-Fi albo jednego z czterech dostępnych portów Gigabit Ethernet LAN. Urządzenie zaprojektowano z myślą o nieprzerwanym dostępie do Internetu.

umożliwia skonfigurowanie połączeń zapasowych, aktywowanych w przypadku awarii łącza stałego albo szerokopasmowego łącza komórkowego. Połączenie 4G LTE realizowane jest z przepustowością do 150 Mb/s i zagwarantuje szybki dostęp do Internetu bez opóźnień.

Dzięki najnowszej technice Wireless AC, która zagwarantuje maksymalne szybkości do 1200 Mb/s1, router DWR-953 operuje równocześnie na częstotliwości 2,4 GHz, a także 5 GHz, wykorzystując dwupasmową technikę komunikacji bezprzewodowej.

W routerze DWR-953 zaimplementowano podwójną zaporę sieciową (SPI i NAT), zapobiegającą potencjalnym atakom z Internetu. Szyfrowanie sieci bezprzewodowej przy użyciu standardów WPA/WPA2 zagwarantuje jej bezpieczeństwo, chroniąc przed dostępem nieuprawnionych użytkowników do sieci....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.