Menu

D-Link DWR-961

Cechy produktu

  • Producent D-Link 

Opis

router wi-fi ac1200 4g lte (dwr-961) zagwarantuje dostęp do wyjątkowo szybkiego, szerokopasmowego połączenia internetowego lte 4g w całym domu. Po połączeniu użytkownik może luźno surfować po internecie, odtwarzać materiały multimedialne (np.

youtube, vimeo) oraz wysyłać wiadomości sms. Wystarczy umieścić kartę sim w urządzeniu,zespoić się z internetem 4g lte korzystając z bezpiecznej sieci wi-f lub jednego z czterech przystępnych portów gigabit ethernet lan.

na wypadek awarii jednego z łączy można dodatkowo skonfigurować zapasowe połączenie internetowe.korzyści:zezwala na współdzielenie połączenia szerokopasmowego wykorzystując konwencjonalne połączenie kablowe od dostawcy usług internetowych lub połączenie radiowe przy wykorzystaniu karty sim.

w przypadku awarii jednego z połączeń, router samoczynnie przełącza się na drugie, zachowując ciągłość pracy.współdziel łącze szerokopasmowe 4g lte z wieloma urządzeniami, takimi jak telewizory smart, konsole do gier, telefony, tablety i urządzenia typu smart home wykorzystując znakomity sygnał wi-fi o przepustowości do 1200 mb/s wraz z 4 gigabitowymi portami do połączeń przewodowych.

wystarczy włożyć kartę sim i tyle.możesz stworzyć łączność awaryjną, jeśli zawiedzie połączenie stacjonarne lub mobilne łącze szerokopasmowe.wykorzystując najnowszą technologię wireless ac, która zagwarantuje przepustowość na poziomie 1200 mb/s, dwr-961 pracuje równocześnie w paśmie 2,4 ghz i 5 ghz.router wykorzystuje podwójnie aktywne zapory ogniowe (spi i nat) w celu ochrony przed złośliwymi atakami.

najnowsze szyfrowanie bezprzewodowe wpa/wpa2 pomaga utrzymać bezpieczną sieć bezprzewodową i ruch sieciowy, pomagając powstrzymać nieautoryzowanych użytkowników przed dostępem do sieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.