Menu

DSL-AC68U

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Technologia ADSL 

Opis

Router Wi-Fi ASUS DSL-AC68UWszechstronność i najszybsza łączność bezprzewodowaASUS DSL-AC68U to najszybszy na świecie router Wi-Fi z modemem ADSL/VDSL z łączną przepustowością dwóch pasm rzędu 1900 Mbps.

Na paśmie 5GHz, standard 802.11ac gwarantuje przepustowość bezprzewodową 1300 Mbps, a technologia Broadcom® TurboQAM™ przyspiesza łączność 2.4 GHz 802.11n z 450 Mbps do 600 Mbps dla kompatybilnych sprzętów.

Jest kompatybilny z połączeniami ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, światłowodowymi i kablowymi, dzięki czemu jego specyfikacja będzie aktualna jeszcze poprzez długi czas.Trzy zewnętrzne anteny powiększają pokrycie sygnałem, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się płynną grą i strumieniowaniem niemal z każdego miejsca w domu.

ASUS AiRadar z technologią kształtowania wiązki powiększa stabilność Wi-Fi i powiększa pokrycie sygnałem do 150%*. Co najważniejsze, technika uniwersalnego kształtowania wiązki działa nie tylko z urządzeniami klienckimi 802.11ac,ponadto z urządzeniami 802.11a/b/g/n.Zasilany przeznaczonym procesorem router DSL-AC68U likwiduje spadki efektywności, z którymi posiadają problem inne urządzenia w intensywnie użytkowanych sieciach, maksymalizuje zasięg i stabilność połączenia.

dzięki temu choćby w najszczególniej zatłoczonych sieciach domowych strumieniowanie filmów HD jest zawsze płynne, latencja jest niska w grach online i połączeniach VoIP, a transfer plików nigdy nie jest przerywany.Łatwy w użyciu interfejs graficzny ASUSWRT wyzwala całkowitą moc DSL-AC68U, gwarantując całkowitą kontrolę nad optymalizacją sieci.

30-sekundowa konfiguracja i łatwe zarządzanie ruchem sieciowym sprawiają,nawet początkujący użytkownik może korzystać z najistotniej wyrafinowanych funkcji, a wymagający użytkownicy bez wątpienia pokochają obsługę IPv6, wielu identyfikatorów SSID, a także bezpieczny dostęp do VPN.

AiProtection z kierunek Micro™ gwarantujący progresywne zabezpieczeniaAiProtection wykorzystuje postępową, trzystopniową ochronę trend Micro™, powodując, że DSL-AC68U jest jednym z najbezpieczniejszych routerów dostępnych na rynku.

proponuje niezwykle progresywne opcje kontroli rodzicielskiej, blokuje adresy złośliwych stron internetowych, broni przed włamaniami do komputera i samego routera, a także ostrzega, jeśli wykryje połączenie z zainfekowanym urządzeniem.

Stale obserwuje potencjalne słabości, takie jak siła haseł, czy wrażliwe punkty systemu operacyjnego. Najszybszy na świecie bezprzewodowy punkt dostępowy z przyspieszeniem TurboQAM™ Wi-FiZasilany 5-tą generacją Wi-Fi (5G Wi-Fi), nowy chipset 802.11ac Broadcom zapewnia superszybką łączność bezprzewodową DSL-AC68U.

W porównaniu z obecnym standardem 802.11n, DSL-AC68U zagwarantuje przepustowość 1.3Gbps na paśmie 5 GHz - to 3-krotnie więcej, niż 802.11n! Wysoka przepustowość oznacza pokaźniejszą pojemność sieci Wi-Fi, gdy tylko jej Ci potrzeba.

Notebooki, komputery stacjonarne, pady i smartfony opierają się dziś na łączności Wi-Fi - najwyższy czas zacząć korzystać z łączności nowej generacji. AiRadar zagwarantuje 150% p...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.