Menu

HP 6616 Router Chassis

Cechy produktu

  • Producent HPE 

Opis

Overview
Routery serii HP 6600 są wysoce wydajnymi routerami usług sieci WAN, nadzwyczajnymi do wykorzystania na brzegu sieci kampusowych i centrów przetwarzania informacji WAN, a także do zastosowań agregacyjnych. Te routery opierają się na wielordzeniowej architekturze, która zagwarantuje dystrybucję lub centralizację przetwarzania w celu lepszego zrównoważenia wydajności i kosztów operacyjnych. Kolekcja 6600 zapewnia niezawodne trasowanie, bezpieczeństwo, pełne przełączanie warstwy 2 i modułowe opcje interfejsów WAN i LAN o pokaźnym zagęszczeniu, a wszystko to zintegrowane w jednej platformie trasowania o wysokiej wydajności. W dodatku routery linii HP 6600 wyekwipowane są w konkretne i bezawaryjne funkcje nośne pomagające zminimalizować przerwy w pracy z powodu awarii sieci albo systemu.

Features
Gwarantowanie jakości usług (QoS)
\n• Reguły ruchu: mogą pracować z prędkością określoną poprzez mechanizm CAR (Committed Access Rate) i szybkością łącza

\nZarządzanie
\n• Kontrola interfejsów służących do zarządzania: gwarantuje dostęp na potrzeby zarządzania przez port modemu i interfejs terminalu, a także przez we wnętrzupasmowe i pozapasmowe porty Ethernet

\nOpcje przyłączania
\n• obszerne zagęszczenie portów: zapewnia do 16 gniazd na moduły interfejsu i karty interfejsu Ethernet o pokaźnym zagęszczeniu; pojedyncza karta może obsługiwać interfejs do 48 GbE, dzięki czemu routery w pełni spełniają kryteria dotyczące dystrybucji łączy Ethernet o obszernym zagęszczeniu (MSTP)

\nefektywność
\n• najkorzystniejsza w branży sprawność: zagwarantuje przekazywanie z sprawnością do 252 Mp/s

\noporność na awarie i wysoka przystępność
\n• Niezależne magistrale dla informacji i sterowania: pokaźniejszą sprężystość i ciągłość usług

\nUsługi Warstwy 3
\n• Address Resolution Protocol (ARP): określa adres MAC z innego hosta IP w tej samej podsieci; obsługuje statyczne ARP; bezpłatne ARP zezwala na wykrywanie zduplikowanych adresów IP; ARP proxy pozwala na normalną pracę ARP między podsieciami albo w przypadku rozdzielenia podsieci poprzez sieć warstwy 2

\nRuting warstwy 3
\n• Statyczny routing IPv4: umożliwia proste, ręczne konfigurowanie routingu IPv4\n

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.