Menu

M7450 mobilny router LTE SIM Hot Spot

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 
  • Technologia GSM 

Opis

M7450 obsługuje technikę sieci 4G LTE Cat.6, wykorzystującą agregację pasma. Zastosowanie tej technologii w umożliwia osiągnięcie szybkości do 300Mb/s, co starczy choćby do wymagających zastosowań takich jak np.

oglądanie filmów HD czy pobieranie obszernych plików. M7450 może łatwo udostępnić połączenie 4G/3G jednocześnie 32 urządzeniom bezprzewodowym, takim jak telefony albo tablety. Można także podłączyć do niego komputer stacjonarny przy pomocy portu USB.

Dzięki solidnej baterii o pojemności 3000mAh, M7450 może działać do 15 godzin, pracując na pełnej mocy, lub 900 godzin w trybie czuwania. M7450 można ładować poprzez kabel micro USB podłączony do komputera, ładowarki lub adaptera.

Gładkie krawędzie i stylowy, kompaktowy design sprawiają, iż M7450 to genialny kompan na podróż służbową i wycieczkę do lasu, będziesz chciał go wziąć ze sobą wszędzie. Instynktowny wyświetlacz pozwoli ci prosto monitorować liczba pozostałych do zastosowania danych.

Widoczne są ponadto informacje o stanie baterii, sile sygnału, stanie sieci i więcej. Gniazdo micro SD przystępne, bezprzewodowe udostępnianie zdjęć, muzyki i video przy użyciu kart o objętości do 32GB.

Aplikacja tpMiFi zezwala na zarządzanie urządzeniem M7450 przy pomocy połączonych urządzeń z systemem iOS/Android. TpMiFi pozwala na ustanowienie limitów pobierania, kontrolę maszyn podłączonych do sieci i udostępnianie plików na karcie SD....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.