Menu

Mercusys router mercusys mr50g

Cechy produktu

  • Producent Mercusys 

Opis

Router Mercusys MR50G

Wraz z rozwojem łącz internetowych, Twój router WiFi w dodatku wymaga modernizacji. Zgodność z nowoczesnym standardem 802.11ac pozwala routerowi MR50G osiągać prędkości WiFi do 1900Mb/s (600Mb/s w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s w paśmie 5GHz). Twoje komputery, smartfony, telewizory i inne urządzenia będą mogły pracować tak prędko jak to realne. Korzystaj z ciągłej rozrywki i strumieniowania 4K bez żadnych opóźnień.


Pozostań połączony w każdym miejscu

6 anten o obfitym zysku energetycznym zapewnia potężny sygnał w Twoim domu. Technologia kształtowania wiązki wyłapuje podłączone urządzenia i kieruje sygnał bezprzewodowy w ich kierunku, powiększając stabilność połączenia. Korzystaj z szybkiego WiFi gdziekolwiek go Ci potrzeba.


Więcej sprzętów połączonych równocześnie

Zwykły router musi kolejkować urządzenia jeżeli ma niemało jednoczesnych połączeń w sieci, wywołując w ten sposób spadki skuteczności. Dzięki technice MU-MIMO, MR50G może komunikować się z wieloma urządzeniami równocześnie, redukując czas kryteria i czyniąc Twoją sieć bardziej sprawną. Ustaw optymalne regułybronić dzieci, przez odpowiedzialny i bezpieczny dostęp do internetu Sieć dla gości pozwala gościom łączyć się do Twojej sieci WiFi w łatwy i bezpieczny sposób, broniąc przy tym Twoją prywatność.


Inteligentna łączność

Smart Connect łączy pasma 2.4 GHz i 5 GHz w sieć WiFi pod jedną nazwą i pomaga Twoim urządzeniom wybrać najkorzystniejsze przystępne pasmo w celu uzyskania mocniejszego sygnału i wyższych prędkości. Pozwala to zachować słuszne połączenie urządzenia kiedy chodzisz z nim po domu.


nad wyraz szybkie połączenia przewodowe

Router jest wyekwipowany w gigabitowe porty, które są 10 razy szybsze od portów Fast Ethernetowych. MR50G przesyła informacje w olśniewających prędkościach dla maksymalnej skuteczności. Połącz swoje komputery, telewizory, konsole z routerem MR50G by uzyskać wysoką stabilność połączenia.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.