Menu

Modem LTE 4G router wifi Huawei E5573s-320 powystawowe

Cechy produktu

  • Producent HUAWEI 
  • Technologia GSM 

Opis

Huawei E5573s-320 Modem LTE 4G - router wifi wykorzystywanYNie lubisz być ograniczany? Nie daj się okablować. Produkt stosowany. Poniżej fotografie real.


przenośny internet za każdym razem tam gdzie chcesz technika LTE to alternatywa dla typowego internetu kablowego. Możemy z niego korzystać na tabletach czy smartfonach, lecz kiedy chcemy korzystać z niego w notebookie lub komputerze stacjonarnym musimy mieć modem z zastosowanym routerem albo sam modem LTE. Jeżeli jednak chcesz korzystać z neta na kilku urządzeniach jednocześnie to zdecydowanie postaw na modem razem z routerem. Wkładamy do modemu z zaimplementowanym routerem kartę sim danego operatora i już możemy się cieszyć zasięgiem na kilku urządzeniach. Mnóstwo osób wybiera routery u operatorów sieci komórkowych, ale, po co dopłacać do sprzętu? Wybierz ulepszone rozwiązanie. Dokonaj zakupu mobilny router pracujący w technologii LTE w naszym sklepie i ciesz się internetem.


przenośny router do obsługi 10 sprzętów równocześnie Huawei E5573s-320 to mobilny router, pracujący w technologii LTE. Pobiera dane z prędkością do 150Mb/s. Zaimplementowany moduł WiFi pracuje na częstotliwości 2,4. Router działa na pojemnej baterii 1500mA.
UWAGA! - Urządzenia użytkowane, w pełni wydajne. Bez żadnych blokad sim lock, gotowe do pracy w dowolnej sieci. Na obudowie mogą być widoczne drobne zarysowania. Wersja OEM, bez opakowania. Sprzedajemy sam modem plus bateria. Na obudowie oznaczenia sieci Plus, a także Cyfrowego Polsatu.Specyfikacja:
Technologie LTE, HSPA+, HSUPA, HSDPA, UMTS, EDGE, GPRS, GSM
prędkość pobierania informacji w zasięgu LTE (od Internetu do użytkownika) - do 150 Mb/s
szybkość wysyłania danych w zasięgu LTE (od użytkownika do Internetu) - do 50 Mb/s
rozmiary: 96,8 x 58 x 12,8 mm
Waga: około 75g
Bateria: 1500 mAh
Czas czuwania do 300 godzin (w zależności od warunków)
Czas pracy do 6 godzin (w zależności od warunków)
Łączność bezprzewodowa Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n (2.4 GHz)
Obsługa zabezpieczeń WEP, WPA2-PSK, WPA/WPA2-PSK
2 gniazda anteny zewnętrznej, wtyk rodzaju TS-9
Konfigurowalna zapora Firewall.

Wspierane systemy operacyjne:
Vista (SP1, SP2), Windows 7, Windows 8, Windows 10, MacOS 10.7 albo nowszy

*


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.