Menu

Netgear Nighthawk PR7000 - Router bezprzewodowy Standard AC - 802.11ac

Cechy produktu

  • Producent Netgear 

Opis

najkorzystniejszy router WiFi 802.11ac właśnie stał się udoskonalony! Router Gigabit WiFi zaprojektowany z myślą o urządzeniach do gier, strumieniowego przesyłania oraz obsłudze urządzeń mobilnych wspiera technologię MU-MIMO umożliwiającą jednoczesne przesyłanie strumieniowe i zapewniającą dużą szybkość, mniejsze opóźnienia oraz mniejszą konieczność buforowania danych.

technologia WiFi najnowszej generacji zwiększa zasięg WiFi, redukując liczbę „martwych punktów". Funkcja kształtowania wiązki Beamforming+, zaimplementowane wzmacniacze o obfitej mocy i anteny zewnętrzne – przygotuj się na skrajne wyzwania!

Uzyskuj dostęp do swojego routera i steruj nim z dowolnego miejsca dzięki funkcjom takim jak aplikacja NETGEAR Nighthawk, ReadyCLOUD®, OpenVPN® i aplikacja Kwilt™. NOWOŚĆ: usługa NETGEAR Armor – innowacyjna ochrona domu i wszelkich sprzętów przed cyberzagrożeniami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.